Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7,1 literes fogyasztás F...

7,1 literes fogyasztás F astra normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Ez életem első autója és fogalmam sincsen hogy ez jó vagy rossz közepes átlagos mit tudom én :D 80%-ban város 20% ameddig bejutok Pestig . 1.4-es 8 szelepes vadról lenne szó és fogalmam sincs hogy kevesebbnek vagy többnek vagy bárminek kéne lennie :D



2016. dec. 23. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális,ez átlagon belül van bőven. Télen indításnál többet pörög a motor a hideg miatt,többet járatod indulás előtt (jobb esetben) ,ilyenkor több is a fogyasztás. Ha nincs hideg lemegy 5,5-6 ra is majd figyeld meg. De persze a vezetési stílustól is függ.
2016. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért 5.5-re nem hiszem hogy lemenne :D főleg városban jó lesz az 6.5 nek is
2016. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

G astra 1.4 nyáron volt már 5.4 is. Én 70 százalék kilterület.30 százalék várisban használom. Most télen ugyan ezzel a használattal 6.7


De összesítve legtöbbszöe olyan 5.9 literre jön ki.

2016. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval nincs problem ez alapján a kocsival rendben köszönöm !
2016. dec. 23. 22:32
 5/7 Vida Sándor ***** válasza:
Az enyém x16xel 101 lóerő, kb 3-4 kilómétert megy egyhuzamban, gyerekeket viszi a feleségem, és dolgozni megy. Ilyenkor a fogyasztás 10,5 liter/100 km télen.
2016. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gon99 ***** válasza:
Nem számít túl sokat a motornagysága 2.0 alatt szinte azonos normális használat mellett 7-8 liternek kell lennie a fogyasztásnak aki mást mond 1 hazudik 2 nem normálisan vezet 3 nem tudja mérni szóval miden rendben veled és az autóddal is! :)
2016. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagy gyuri ***** válasza:
Szintén ez a motor van az autómban , teljesen jó az autód fogyasztása,nekem is ennyit eszik néha többet is
2017. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!