Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma reggelre az autóm múszerfal...

Ma reggelre az autóm múszerfalán kigyulladt egy "Tailgate" narancs szinu check engine lámpa vagy hogy hívják, az autó egy 2005 honda accord ha ez számít valamit . Működésbe semmi zavart nem vettem észre, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tönkre ment a motor.
2016. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Motorcsere
2016. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy a motornak semmi baja , pöccre indul nagyon szépen jár,nem erőtlen ez volt az első amit kipróbáltam :) Semmi hibát nem vettem észre rajta :/
2016. dec. 26. 15:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt..pánik, rohantam autóvillamossági szervizbe, hogy mégis mivan?

Nos ötezerért megtudram, hogy az első lmbda fűtése égett ki, ezért nem venni észre változást. Nagyhirtelen kicserélték volna, de éppen nem volt negyvenkétezer forintom..

Azt mondta a szerelő, hogy ezzel a hibával a vizsgáig járhatok, nyugodtan, annyi, hogy a szonda egy picit lassabban melegszik.


Azt is hozzátette, ha más valamivel is gond lesz, azt is ez a lámpa jelezné, csak arról nem fogok tudni..


vállaltam a rizikót, másfél évig jártam ezzel a hibajelzéssel. Vizsga előtt csere, oszt jónapot.(99e km-nél égett ki a szonda fűtése)

Sem többletfogyasztás, sem más probléma nem volt

2016. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tomcatters ***** válasza:
Nekem is ez az accord tipe van :D Vagy esetleg azert nem vettel eszre semmit,mert nem probaltad kinyitni a csomagtartot Tail gate " hatso kapu" Elektromos :) elektromotor mukodteti ............ esetleg ez ?
2016. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pff és tényleg nem nyílik a csomagtartó,hogy nyissam ki igy hozza se férni a motorhoz,gondolom a zárnál van ? ,esetleg ezen kívül a lambdával is lehet baj ? Vagy még mit jelez ? Amugy most vettem az autót 7-8hónapja szóval még nem nagyon ismerem ,eddig semi gond nem volt vele ha esetleg naivnak tűnnék
2016. dec. 26. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:

De mi? Hátúl van a motor?

Ki kell olvastatni a hibatárat. De h csak ez a zár szart be, akkor nincs nagy gáz.

A lambdaszonda hiba csak egy lehetőség a sok közül, ami check engine hiba lámpát dob. Nem biztos h gond van a tiéddel, pláne h az az ajtó nem nyílik.

2016. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint a csomagtartózár nyitó elektromotorjahoz nem lehet hozzáférni :/ Amit akkor elvileg cserélni kellene az van hátul ,vagy az nem ott van ?
2016. dec. 26. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Tőlem kérded? :)
2016. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bár kit aki meg tudja mondani,mert meg azota se sikerült kinyitni:/ szerszámosláda is benne van
2016. dec. 26. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!