Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500 ezer forintig milyen autót?

Jack Harkness kérdése:

500 ezer forintig milyen autót?

Figyelt kérdés
A kérdésem adott, lassan meg van a jogosítványom és nagyon plafon 500ezer forintot szánok autóra úgy, hogy abban benne van az autó átírása is a kötelező szervizre külön pénzt szánok szóval ebben tényleg csak az autó és az átírás van. Lada Trabant régi Skoda nem játszik :). Sok plussz elvárásom nincs de egy klíma elektromos ablak emelő elől manuális váltó CDs rádió és ha úgy van akkor az alufelni de anélkül megvagyok maximum veszek hozzá idővel:). Nekem az autó létfontosságú a tömegközlekedés szörnyű nálunk így munka szempontjából meg van kötve a kezem de ha van kocsi új jobban fizető munkahelyet is tudok találni (mivel céges buszok se nagyon vannak max rosszul fizető helyre) ha bármi gond van kórház/patika csak a következő nagyobb városban van ami elég messze van és a közlekedés megint csak nehézkes. Este ha délutános az ember akkor ha két perccel később öltözik át már lekéste az utolsó buszt maradt zsebből a taxi ami csekély áron is 6000 forintért viszi haza az embert. Szóval nekem annak ellenére, hogy fiatal vagyok nem Jampizásra vagy faszméregetésre kell az autó hanem a rossz közlekedés és az elszigetelt falu miatt. Sajnos a bolt is a legközelebbi városban van ami nem 6xes áron adja a dolgokat így legalább a bevásárlást is megkönnyítené egy autó szóval a csomagtér vagy a hátsó ülés sor ha nagyobb az is jól jönne :)

2016. dec. 28. 09:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Friss műszakis suzuki.
2016. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nézegettem a régi hasonló kérdéseket de ott általában a veszekedést vagy ha valaki segítő kommentet írt azonnali fikázását láttam így ha volt ötlet azt is azonnal lerombolta egy másik komment. Nézegettem a Suzuki Swifteket a Kombi Ford mondeokat(abból is a dízelt mert nagyon húz a dízel felé a szívem) a 4.es golf is tetszett de arról a nepitelet.hu-n olvasottak miatt lemondtam. Tényleg a segítségeteket kérném mert sajnos nem értek a dolgokhoz édesanyám nem akar segíteni mert félt, hogy meghalok a kocsimba ha veszek apám pedig mindegyikről le beszél mert szerinte csak a Peugeot létezik de abból is csak a drágább vagy az olcsóbb de szét hajtott futná a keretből
2016. dec. 28. 09:14
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 500a max atirassal mindennel....azaz magara az autira marad kb 450!De az klímás legyen,alufelnis legyen,elektromos ablakos legyen,cd-s legyen ...full extrás legyen,lehetőleg nagy is legyen..stb!

El kell szomoritsalak de az ilyen autot nem 4kiloba mérik!Ennyiert ami vállalható állapotú swift punto corsa astra clio twingo es egyeb pötsköszörű városi kisautok vannak

2016. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Tomcatters ***** válasza:

Valami jo kis japan szivobenzinest vennek.... Nagyon megbizhatoak

.Toyota Corolla

.Mazda 323

.Mazda 323F

.Nissan Primera

.Nissan Almera

.Honda Civic (ezeknel vigyazni kell, neh szethajtott darab legyen)

.Honda Accord ...... stb

.ja es suzuki swift :D

Nekem ezek kozul jelenleg Corolla es Accord van Sosem kellett hozzanyulni a kotelezoeken kivul :D Es persze amit veszel ,jo ha volt elozo gazdaja(nem csak hasznaloja , aki lerugta ) Ezert Ajanlom ink maganembertol Facebookos forumokrol sok autot forumon belul adnak el , ki sem kerul hasznaltauto,hu ra :D Ott alt szeretik az autojukat az emberek, igy karbantartottak, ezert is vannak jelen ,,, ja es ezert nem is rakjak fel hasznaltautora, mert elsobbseget elvez, h csoporton belul ismerikegymast ... stb es szart nem soznak a masikra :D En is tagja vagyok Toyota Honda forumoknak nalunk is igy megy :D

2016. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az alufelni a legutolsó szempont azt veszek utólag a kocsira ha úgy van ami lényeges az inkább a klíma és az elektromos ablakemelő ha rendezvényre megy az ember vagy ha csak munkába nem sokat ér ha le húzod az ablakot mert a hátad közepe is tiszta izzadtság mire oda érsz ha nem is nagy a csomagtartó de legalább ha az ülést eldöntöm úgy legyen hely benne:)
2016. dec. 28. 09:30
 6/21 anonim ***** válasza:

golf 4 dízel átírással 500? felejtsd el,nem azért mert mit írnak a népítéleten :D

Amiket írtak azok jók lehetnek,suzuki swift,opel astra és meg lehet nézni pár "jobb" japánt is,de ezekhez drágább az alkatrész (nagy japán fa(u)nok azt mondják,hogy drága de nem kell.Ez nem igaz,főleg egy ilyen korú autónál bármi lehet.

2016. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kötelező szervizre raktál félre? Min 100, de inkább 150.

Irásod alapján azt feltételezném igen, de mivel azt irtad nem értesz hozzá, inkább a nem re tippelnék.

Így a kereted kb 300 lesz ( el is kell menni érte), az 200-350 között nézegess. Rádiót ne vedd extrának 15000-ért már egész jót adnak.

Emiatt a 90-97 közötti autók között kell keresgélned.

Ebbe bele esik a Vectra B 1.7 isuzu diesel is 80 le körül van, nem egy erőgép de azért jól mozgatja.

Választék az nincs:

[link]

ezt az egyet találtam, és még kép sincs róla :(


Ha renaultot néznél Bosch adagoló legyen rajta, a lucast kerüld!


Ha még is max 450000 körül lenne a keret akkor mást ajánlok, de diesel ennyiért nem egyszerű

2016. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tomcatters ***** válasza:
Utolso, ez nem igy van ,vagyis nem teljesen :D Tenyleg nem sokszor kell,hozza ha karban van tartva De az,hogy draga hozzajuk az alkatresz...... Nem egyaltlan nem dragabb egy japanhoz ,mint barmelyik masikhoz, ez kb 1999 ig volt igy :D Mostmar nem :D Persze vannak gyari alkatreszek, ami draga,de az az europihoz is :D vannak gyariminosegu utangyartottak,ami szint ugy nem olcso,de az europaihozsem :D es vannak a silanyak ami olcso ugyan ugy mind kettohoz,de olyan meg minek...... :D
2016. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

össze kevertem két kérdést bocs!!!

MAjd még kitalállok valamit,de most vásárolnom kell

2016. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ennyiért Daewoo Tico maximum
2016. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!