Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500 ezer forintig milyen autót?

Jack Harkness kérdése:

500 ezer forintig milyen autót?

Figyelt kérdés
A kérdésem adott, lassan meg van a jogosítványom és nagyon plafon 500ezer forintot szánok autóra úgy, hogy abban benne van az autó átírása is a kötelező szervizre külön pénzt szánok szóval ebben tényleg csak az autó és az átírás van. Lada Trabant régi Skoda nem játszik :). Sok plussz elvárásom nincs de egy klíma elektromos ablak emelő elől manuális váltó CDs rádió és ha úgy van akkor az alufelni de anélkül megvagyok maximum veszek hozzá idővel:). Nekem az autó létfontosságú a tömegközlekedés szörnyű nálunk így munka szempontjából meg van kötve a kezem de ha van kocsi új jobban fizető munkahelyet is tudok találni (mivel céges buszok se nagyon vannak max rosszul fizető helyre) ha bármi gond van kórház/patika csak a következő nagyobb városban van ami elég messze van és a közlekedés megint csak nehézkes. Este ha délutános az ember akkor ha két perccel később öltözik át már lekéste az utolsó buszt maradt zsebből a taxi ami csekély áron is 6000 forintért viszi haza az embert. Szóval nekem annak ellenére, hogy fiatal vagyok nem Jampizásra vagy faszméregetésre kell az autó hanem a rossz közlekedés és az elszigetelt falu miatt. Sajnos a bolt is a legközelebbi városban van ami nem 6xes áron adja a dolgokat így legalább a bevásárlást is megkönnyítené egy autó szóval a csomagtér vagy a hátsó ülés sor ha nagyobb az is jól jönne :)

2016. dec. 28. 09:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
De 500-ért 80kW körüli diesel... Felejtős.
2018. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!