Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan használjam a diesel...

Sanziii kérdése:

Hogyan használjam a diesel tisztító adalékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (98. évjárat 1.9tdi b5 passat 110 le afn)

Letilt 130-nál az autó, elég sok oka lehet ( turbó nyomászszabályzó, map szenzor, ragad a geo,légtömegmérő stb) Vagy csak ki kellene takarítani a turbót. Ezért ezzel kezdeném, wynn's diesel clean up 325ml-s adalékkal.Azt tudom hogy minél kevesebb gázolajhoz öntöm bele, hatékonyabb. Kérdés a következő, ha beletöltöttem mi a teendő, hogy kikormolja a turbóm ? Pl: 2-3 fokozatba pörgessem ki 4-5 ezres fordulatig aztán váltok sebességet? Köszi előre is!



2016. dec. 29. 13:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kicsit off a téma már így 9 hónappal később:

Ha azt szeretnéd, hogy ne tapadjon le a geometria, akkor pörgetni kell azt a diesel motort! városban nem 4. meg 5. hanem 3. sebesség és kész. Kb. 1800-2000 rpm között fog forogni. Ekkor dolgozik jól mivel itt van nyomaték rendesen. 1400-1500 rpm-nél csak erőlködik, a hangján is hallani!

2017. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Lehet h marhaság a tisztító adalék csak azt nem tudom h amikor mi használjuk h van az h utána érezhetően szebb hangja van és fürgébb is az autó hmmm.... érdekes
2018. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!