Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok hozzá, ha valaki...

Serpent kérdése:

Mit szóltok hozzá, ha valaki egy 1930-as évekbeli mercedest használ?

Figyelt kérdés
Úgy értem napi használatra.

2016. dec. 29. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ért az autókhoz és különc. :D
2016. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bocsánatot kell kérnem a muveletlensegemert, de egyaltaln nem ertem, hogy mit mondott az 1. válaszoló. Viszont a regi kocsikat (amik ugy jobban néznek ki) nagyon szeretem!!! De amik kevesbe azokat is:):) meg tuti megkérném a tulajdonost, h hadd probaljam ki, csak felnek naponta hasznalni
2016. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egy gyenge kis troll. Ha megnézel pár kérdést ebben a kategóriában, mindenhol van egy válasza. Szinte minden válaszában benne van a szomszéd ezres swiftje. Vicces, hogy egyre kevésbé frappánsak a válaszai, ahogy fárad XD
2016. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van aki öreg RR-t használ:

[link]

2016. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: az az autó alkalmatlan a hétköznapi használatra pl. itt Budapesten(is).
2016. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy felelőtlen.

Legalábbis egy ilyen korú, jó állapotú autót vétek kitenni a mindennapi forgalomnak.

Főleg, hogy mennyi olyan autós van, aki dodzsemként használja az autóját és aztán annyi gerince sincs, hogy vállalja a felelősséget. (sajnos tapasztalat)

2016. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tisztelet neki, én nem bírom azokat a veterán autósokat, akik csillogó-ragyogóra megcsinálják az autót utolsó csavarig, aztán egy évben 2x ha be van indítva, nem is emlékeznek már rá, hogy milyen vezetni, nemhogy élvezzék az autót. Egy autót úgy lehet élvezni, ha nap mint nap beleülhetsz, de ha nem is minden nap, legalább hetente 2x. Persze minden bizonnyal különc lehet az úriember a környezetében, de nem rossz értelemben.
2016. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már egy állólámpát necces vezetni manapság. Szerintem ez gyilkosság.
2016. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Napi használatra?


Ezek nem valóak már napi használatra, akkor szép a dolog, ha hobbiként használja az ember, nem pedig napi autónak, különben akkor igazi horror és rémálom lehet.


Az ilyenek mellé kell egy fix jól működő autó napi használatra, mert nem kellemes ha egy ilyen régi kocsi lerohad, és hetekig melóba sem tud vele menni az ember.

2017. aug. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!