Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ha lemostam az...

Mit tegyek ha lemostam az autót és azt hittem van itthon jégoldó de még sincs?

Figyelt kérdés
Lemostam ma az autót mert rendőr bácsi megállított hogy már a rendszámom nem lehet látni lassan úgyhogy irány a mosó vagy ejnye bejnye . Na lemosattam (gépiben ami szárít is) de amikor haza értem rájöttem hogy még sincs itthon jégoldóm és nem ártana zárakba önteni .. Szóval szerintetek el áll így ma este ? vidéken lakom most értem haza és semmi kedvem újra kocsiba ülni és menni 15 kmt hogy vegyek egy retkes 400 ft-os jégoldót xD ... Szóval szerintetek eláll így egy estét ? (amúgy nem arról van szó hogy igénytelen vagyok az autómra és azért ennyire koszos csak földúton is sokat megy és hát moshatom én 2 naponta akkor is sötétebb jó pár árnyalattal :D

2016. dec. 30. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz sztem. Most decemberben többször is mostam kocsit, egyszer sem nyomtam jégoldót a zárba és nem fagyott be -5ben.
2016. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van nem fagy be.
2016. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem egy 2001-es F astráról van szó szóval ez még nem fűtőt záras vagy mit tudom én milyen autó :D Reggel max adok neki kicsit hajszárítóval :D
2016. dec. 30. 19:26
 4/17 anonim ***** válasza:
Eláll ez így tavaszig is.
2016. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha befagy inkább öngyújtóval melegítsd fel.
2016. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy hajszárítóval is ki lehet olvasztani másodpercek alatt, ha befagyna.

De nyugi, megszáradt az a menetszéltől, amíg hazaértél.

2016. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem megvalósítható.

Legrosszabb esetben távkapcsolóval nyitod.

2016. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Befújhatsz neki wd40- esl is kicsit.

Amúgy meg h megfigyeled, a zárnak van egy kis ajtaja, ami megakadályozza, h a víz bejusson.

2016. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kérdésed hasonlít arra, amikor a szöszi megkérdezte az orvostól, hogy mikor élhet megint nemi életet, a doki meg csodálkozott, hogy ilyent még senki se kérdezett mandula műtét után!


Na szóval a zárad valószínűleg nem fog befagyni, de ha be is fagy, akkor se okoz gondot, mert a távirányítós közpnti zár független a kulcsos zártól, ha az be is van fagyva, attól még a zármotor kinyitja az autót.

2016. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

lassan30éves kocsimban fűtőtt zár van meg központizár, stb.


Nem a zártól agódnék hanem az ajtó pereménél!

Egyszer egy nagy vihar után mikor nagy fagy volt(ónos eső után) az egyik hátsó ajtó befagyott, de 30km után mikor megálltam már nyilt.


Ajtók éleit jól töröld át ronggyal mert ott ha megfagy és szorítja akkor cumi...

2016. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!