Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ha lemostam az...

Mit tegyek ha lemostam az autót és azt hittem van itthon jégoldó de még sincs?

Figyelt kérdés
Lemostam ma az autót mert rendőr bácsi megállított hogy már a rendszámom nem lehet látni lassan úgyhogy irány a mosó vagy ejnye bejnye . Na lemosattam (gépiben ami szárít is) de amikor haza értem rájöttem hogy még sincs itthon jégoldóm és nem ártana zárakba önteni .. Szóval szerintetek el áll így ma este ? vidéken lakom most értem haza és semmi kedvem újra kocsiba ülni és menni 15 kmt hogy vegyek egy retkes 400 ft-os jégoldót xD ... Szóval szerintetek eláll így egy estét ? (amúgy nem arról van szó hogy igénytelen vagyok az autómra és azért ennyire koszos csak földúton is sokat megy és hát moshatom én 2 naponta akkor is sötétebb jó pár árnyalattal :D

2016. dec. 30. 19:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem befagytak ugy a zarak h nem birtam belulrol kinyitni egyik ajtot igy hat bennt maradtam az autoban de a futest felnyomtam maxra es autokaztam vagy 20 percig es kiengedtek. Kb egy het es kiszarad minden! Ilyen hidegekben celszeru beszerezni jegoldot es hasznalj wd 40et! Ha lemosod nagyon ugyelj meg arra h szilikonnal fujd le az ajtoknal a gumit mert ha megfagy az ajto leszakitja az egeszet ha nincs szilikon spred akkor megteszi az etolaj is!
2016. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
uhh, ne is mondd, én kulcsos vagyok, nem távkapcsos, bár lényegtelen volt, képzeld, vittem a tesómat reggel 4-kor a turistabuszhoz kb. 1 hónapja, előtte nap mostam le róla a madarak üzeneteit. Reggelre befagyott az egész ott ahol a gumi érintkezik a kasznival. Nem tudtam kinyitni az ajtót. Míg nem, rájöttem, hogy a pálinka vagy a bor nem csak lerészegedésre jó, leöntöttem vele az ajtót és kb. fél perc alatt ki is olvadt. Aztán épp, hogy nem késtük le a buszt, mert vagy 10 percig filóztam mit kéne tenni. Amikor bejutottam akkor kérdeztem, fizet 20 másodperc alatt lehetett volna forralni... erre a drága bort pazaroltam meg a pálinkát...
2016. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van/használ távirányítót.


Abban viszont egyetértek,hogy ha van,akkor fújj bele WD40-t,egyébként sem árt néha neki,meg attól be sem fagy.

2016. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: 2001-es autó távirányító nélkül? Na ne már!
2016. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nincs benne központi zár :D szóval távirányító sincs :D teljesen fapados azért is szeretem :)
2016. dec. 30. 20:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem fagyott be. De legfeljebb ahogy írtad hajszárítóval kiolvasztod.
2016. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezekbe a régi kocsikba nem alapvető dolog volt a központizár. Az kapott aki fizetett érte.


Amire még figyelj oda, ne kézivel rögzítsd a kerekeket mert az is be tud fagyni.

2016. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!