Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha itthon már mindig átmegyek...

Ha itthon már mindig átmegyek a kresz teszteken, akkor a vizsgán is jó eséllyel átmegyek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Min tesztelsz?
2017. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az autosikolanktol kaptunk egy titkositott tesztet,amit az ő google Drive-ukbol tolthettuk le.
2017. jan. 1. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a titkosított teszt. Néhány ezer forntért hozzáférést kapsz ahhoz a kérdésbankhoz, amiből a vizsgát összeállítják. Ha azon mindig átmész, akkor a vizsga is nagy valószínűséggel meglesz.
2017. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a szakoe oldalon gyakoroltam. Vizsga előtt egymás után töltöttem vagy 20 darab olyant ami 100 százalékos volt. Szóval annyjra nem izgultam utána. 2 hibapontom lett a vizsgán. Nem új kérdés volt. Csak máshogy volt feltéve és nem értettem őket. Gyalogossal kapcsolatos kírdés volt az a kettő
2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fizettél a titkosított tesztért?
2017. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A vizsgán használt kérdések: [link]


Sajnos a válasz lehetőségeket nem mutatják meg csak fizetés ellenében, de össze tudod hasonlítani azzal, amin gyakoroltál

2017. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is adtak cd-n egy hasonló programot, mint amin vizsgáztatnak. Ha ott megcsinálod, és sokat gyakorolsz, akkor közben meg is tanulod a szabályokat, meg a vizsga is sikerülni fog.
2017. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kenzo Tenma válasza:
Igen, nagyon valószínű, hogy átmész. Én volt, hogy elrontottam itthon párszor a próbavizsgát, tehát nem lett meg a 65 pont, vizsgán pedig pont meglett.
2017. jan. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Átmentem és 100%-os lett.:)
2017. jan. 12. 16:04
 10/10 kiss kata258 válasza:
és a program amiről tanultál nem eladó?
2017. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!