Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003 Seat cordoba 1,2 stella...

2003 Seat cordoba 1,2 stella vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ilyen típusú autó vásárlás előtt vagyok,így tapasztalatokra vagyok kíváncsi ,alkatrész ellátás fenntartás stb. Mennyire megbízható?


2017. jan. 2. 15:06
 1/3 gon99 ***** válasza:
Seat jó autó és megbízható remek ár/érték aránnyal alkatrész rengetek van ugyanis VW konszern gyakorisága miatt nem is számít drágának de az 1.2 motor fűnyíróba való nagyon gyenge és nem tartós mindenképp az 1.6ot javaslom fogyasztásba ugyanaz! :)
2017. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég bele az 1.2-es motor, ha nem versenyezni akarsz, ráadásul jó a fogyasztása. Szóval ez nem szempont.


Viszont konkrétan a Vw konszern 1.2-es 3 hengeresével sok gond szokott lenni, a Totalcar népítélet oldalán sok tulaji értékelést tudsz megnézni.

Én is ezt tettem, pont ilyen kocsi vételén gondolkodom én is. Én az 1.4-es, 75 lovas benzineseket keresem belőle. Kiforrott, megbízható motor, és elég a kocsihoz. Az 1.6-os 1-2 literrel többet eszik.

Golf 4-esből indulok ki, van 2 a családban, az egyikben az 1.4-es, a másikban az 1.6-os motor van. Az 1.4-essel 6l környékén eljárnak, az 1.6 7,5 körül eszik.


Alkatrész lesz hozzá, azzal nincs gond, a mai világban egy 13 éves kocsihoz ez nem gond, ráadásul ez elég elterjedt típus, ha kell, a bontókban is bőven találsz cuccot hozzá.

2017. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gon99 ***** válasza:
1.2motor nem elég! és nem jobb a fogyasztása sem a benzines motorok 1.2-2.0 között 7-8 liter ha nem vagy tata! :)
2017. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!