Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyes megane coupe elment a...

Bálna hetvenkilenc kérdése:

Egyes megane coupe elment a hajtás. Ötlet?

Figyelt kérdés
Indulásnál fémes csattanás, és teljesen megszünt a hajtás. Szerelő kapásból váltócserét javasol. Van valami féltengely gyűrű törős dolog a renautnál ami tipusjellemző. Ha valaki tudna erről valamit, megköszönném!

2017. jan. 4. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem igy működik. Meg kell pontosan állapitani hogy mi ment tönkre és utána lehet érdeklődni.
2017. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alánéztél? Féltengelyek épek?
2017. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kuplungszerkezet,váltó bemenő tengely,fokozatok,diffi,kihajtás,féltengelyek,féltengelycsuklók.


Ezek között lesz a gond.

2017. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Féltengelyek épek, hátramenetbe csak kuplunggal tudom berakni, tehát gondolom a kuplung is megvan. Azért tettem fel a kérdést, mert kb a kocsi árának dupláját költöttem rá a két év alatt amióta megvan. Szerelő 35ért cserélné ki a váltót, amit alap hangon 40ért kell megvennem. Viszont ha csak a difiben szállt el az a 'nem tudom mi' úgy pár ezerből megúszom. Itt teszem hozzá, hogy soha többet renault.. azt hittem csak legenda hogy ennyire megbízhatatlanok, de tényleg komolytalan jószágok. Folyamatosan szopás van vele. Még az egyik hibán dolgozol, vagy fizetsz érte, máris jön a következő. Ilyen gáz autóm még nem volt. Viszont a munkámhoz kell(ene) és momentán nem tudok másikat venni.
2017. jan. 5. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem volt rönóm, de ha a hátramenetet beveszi, és arrafelé sincs hajtás, akkor bizony a váltó lesz.
2017. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a difi tört össze az se jobb semmivel mert egy házban van a váltóval, tehát kompletten kell cserélni az egészet.
2017. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne is legyen Miquel, nekem se lesz soha többé. Köszi a válaszokat nem szarozok vele, veszem a váltót, fizetem a kiscsillagászatit a munkadíjra, oszt' betudom tanuló pénznek amiért nem hallgattam a bölcsekre amikor az Octavia helyett ezt a kis ganajtúrót hoztam haza.
2017. jan. 6. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!