Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan gondom lenne hogy van...

Szalai Tamás0000 kérdése:

Olyan gondom lenne hogy van egy citroen c4 picassom és az ablakmosó folyadék csak gyengén spriccel megpróbáltam meleg vízzel átmosni a rendszert utánna jó volt visszatöltöttem a téli szélvédőmosot és megint csak gyengén jött. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 21:01
 1/4 cselez ***** válasza:

normális minőségű a folyadék? Nem tudom mennyire szeretsz szerelni, mert már maga az ablakmosó tartály is elég szar helyen van, de az oldalán van az ablakmosó szivattyú. Ez a szivattyú úgy odja meg az első és a hátsó mosást, hogy forgási irányt vált, de emiatt van az elején egy kis szelep, (erről jönnek le a csövek előre és hátra) ez a szelep akadályozza meg, hogy ha elöl mosatsz akkor hátul ne spricceljen és fordítva. Ez szokott beszorulni.

A jó hír, hogy szinte egy kis csavarhúzóval szét lehet pattintani és a szivattyúba is csak bele van pattintva. Megjáratás és tisztítás után jó szokott lenni. Kis gumi butykök vannak a végein ezek szoktak megdagadni és elzárják a víz útját. Az egész akkora mint egy nagyobbacska babszem.

2017. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amit az első ir. Én úgy oldottam meg hogy ezt a dugattyút polir papiron megdörzsöltem, megcsiszoltam a gumis részét. Azóta tökéletes.
2017. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cselez ***** válasza:
Pontosan! Így szoktam én is. :)
2017. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sikerült.
2017. jan. 7. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!