Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új kisautó vásárlásakor...

Új kisautó vásárlásakor érdemes megfontolni egy VW TSI-t a szívó japánok mellett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsősorban a Volkswagen Polo-ra, japánok alatt pedig pl. a Mazda2-re, vagy a Honda Jazz-re.


Megbízhatóságban gondolom a japánok jobbak (javítsatok ki, ha tévedek).


Ár/érték arányt figyelembe véve van valami, ami miatt jobb választás lehet a Volkswagen?



2017. jan. 6. 09:25
1 2 3
 1/21 Donald J. Trump ***** válasza:
Polót csak turbó nélküli motorral - de akkor Európából már inkább egy kis Fiat, Dacia vagy a Peugeot/Citroen butaautói (301/C-Elysé, cégek is tonnaszám veszik). Ha kissebb is játszik, akkor a Toyota Aygo, mert az Daihtsu motoros, de ebben a kategóriában kb. az amiket leírtál, esetleg Mitsubishi Space Star, Suzuki Swift, Baleno.
2017. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
A VW mellett szólhat pl a relatíve jó értéktartás, mert a két betű mágikus ereje sokakat megbabonáz, még ha nem is feltétlenül hipermegbízható autót kap a pénzéért.
2017. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Új kisautó vásárlásakor érdemes megfontolni egy VW TSI-t a szívó japánok mellett?"


Egyértelműen nem.


"Ár/érték arányt figyelembe véve van valami, ami miatt jobb választás lehet a Volkswagen?"

Rengeteg új barátot lehet vele szerezni.Bontós,turbófelújító,gépműhelyes,diagnoszta stb.

2017. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

A VW indokolatlanul drága. Ezt a két betűt fizeted meg vele, de semmi pluszt nem kapsz.

Opel Corsát látom eddig senki sem írta, pedig a kisautók között szerintem az egyik legjobb. Megbízható német márka. Árban is jó. Ugyanazt a felszereltséget kb. 1 millióval olcsóbban megkapod Corsa-ból mint Polo-ból vagy Golfból.

Mazdák is jók szerintem. Olasz, francia autót olyan nagyon szívesen nem vennék.

2017. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A TSI valószínűleg jobban vezethető lenne, de hosszú távon költséges lehet. Sajnos a német autók már nem olyan megbízhatók, mint régen. Szerintem menj el a kereskedésekbe, ülj bele, nézd meg, melyikben ülnél szívesen. Megbízhatóságra szinte biztos, hogy a szívó japánok lesznek jobbak.
2017. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#5 Ne üljön bele, japán autót senki sem a szépsége miatt fog megvenni.


A belsőteret nézegetni egyértelműen a vw-ben kell. Az új 1.4tsi-k szerintem ebben a mai kicsi turbómotorok között már a jó kategóriába tartozik, bár a 30e olajcsere periódust el kell felejteni.

2017. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
VW és a megbízható autó? Ez viccnek is rossz!
2017. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#6 Ez mondjuk jogos. :) Mondjuk én akkor sem vennék úgy semmit, hogy nem nézem, tapogatom körbe. Hiába lenne várhatóan megbízható, ha a hideg ráz a gondolatától, hogy én abban üljek nap mint nap.
2017. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 dirtboy ***** válasza:

Szerintem próbáld ki mind a kettőt. Nyilván egy TSI költségesebb motor mint egy szívó benzin viszont baromira jó vezetni,teljesen más a nyomatékgörbéje is,nagyon széles skálán nyomatékos.

Én 7-es golfot vezettem TSI-vel meg J astrát de totál megfogott,és jövőhéten már nekem is TFSI-m lesz.

Szóval valahogy próbáld ki őket és akkor majd tudsz dönteni.

2017. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

a volkswagen nagyobb ertekvesztessel es szopasfaktorral kecsegtet.

a jazz a legprimkobb motoru feltehetoleg orok darab, a mazda mar kozv. befecskendezeses igy komplikaltabb bonyolultabb, a tfsi meg az oralis szex fellegvara

2017. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!