Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó generátor túltöltés?

Autó generátor túltöltés?

Figyelt kérdés
túltölt az autóm, 15v-ot tölt az akkuba, elvittem szerelőhöz, kivették belőle a ganerátort kimérték meg minden, amit ilyenkor szoktak és semmi baja nincs, mi okozhatja mégis ezt a problémát?
2017. jan. 6. 15:42
1 2
 11/12 cselez ***** válasza:
Ha kicserélték a szénkeféket és a csúszógyűrűt, akkor ki kellett cserélniük a feszültség szabályozót is! Nem tudom ki mérte a 15V-ot ők vagy te, de ha nem akarnak reagálni a reklamációra akkor a Maróti online adatbázisban pontosan meg van adva a típushoz tartozó töltési feszültség. Nézzék meg a szakemberek, és ha az ott megadott érték nem egyezik a tiéddel akkor addig ne hozd el onnan az autót amíg az nem tökéletes.
2017. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 cselez ***** válasza:

Az áramor a generátor állítja elő, tehát ha túl magas a feszültség akkor csak ott lehet a probléma. A Bárdi auto nál lehet venni felújított generátorokat, meg kell nézni, hogy a tiédhez mennyibe kerül. Bárdi auto webshop.


Én autószerelésből élek, vittem már vissza generátort ami sípolt, túltöltött, feszültség impulzusokat generált és villogott minden fogyasztó stb. mindig meg akarják magyarázni, hogy ez így jó, ha már nincs több ötletük. De a te érdeked az, hogy amiért fizettél megkapd az ellenértékét.

2017. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!