Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem tudom kinyitni a...

Miert nem tudom kinyitni a kocsi ajtajat?

Figyelt kérdés
Probaltam kinyit a kulcson levo gombbal, manualisan, de nem birtam a kulcsot elforditani.A csomagtartot ki birtam nyitni, a parom bemaszott es megprobalta a motort beinditani, az sem sikerult.Es azajtokat sem sikerult kinyitnia belulrol.Kocsi nelkul munkaba sem tudok menni, szerelot hol talalok hetvegen aki hathoz jon?Talan az akumulator merult le?Attol lehetseges, hogy nem nyilik az ajto?Vagy az elem a kulcsban?Sos.
2017. jan. 7. 02:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lehet lemerült az akkumulátor, de attól még a kulcsnak el kellene fordulni.

Az sem kizárható, hogy befagyott a zár.

Látatlanul nehéz jósolni, az is csak valószínűsíthető, hogy a rendkívüli hidegnek szerepe van.

Az ajtón nem csak a zár fagyhat be, ha víz került az ajtó széléhez, az is szépen be tudja fagyasztani, erőltetni sem érdemes, mert letépheted a gumi tömítést.

Milyen autó?

Valamilyen jégoldóval próbáld meg a zárakat működésre bírni, sőt talán még jobb egy hajszárítóval meleg levegőt fújni a zárra. (nem kizárható persze, hogy más a hiba, de ezzel kezdeném)

2017. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod, de semmi keppen sem a hidegnek van koze hozza.Itt(ahol elek) ma 3 fok volt este.
2017. jan. 7. 03:07
 3/17 anonim ***** válasza:
De az akksi jó? A visszajelző lámpák, fényszórók működnek?
2017. jan. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Reggel majd szolok a paromnak, hogy masszon be, mert a lampakat nem probaltuk ki, nem lejetett a kulcsot elforditani , nem tudtuk a gyujtast sem raadni.
2017. jan. 7. 03:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Rossz kulcs? :D megmagyarázná.. A motorháztetőt nyitnám fel, akku töltőre és úgy megpróbálni a központival kinyitni. Milyen autó?
2017. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én autóm kb soha nem volt kulccsal nyitva és mikor megpróbáltam, nagyon nehezen fordult ez a zár az ajtóban, be volt állva már.. Lehet, hogy azért nem megy nektek sem.
2017. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Beviz Elek ***** válasza:

Ez elég érdekes... :D


-Miért nem tudod kinyitni gombbal? Távirányító lemerült, kocsi akksija lemerült, elmászott az ugrókód (néha megeshet), esetleg főbiztosítés elszállt.

-miért nem tudod kinyitni kulccsal? Elgörbült a kulcs, szétesett/berohadt a zár

-miért nem tudod eltekerni a kulcsot a gyújtáskapcsolóban? Elgörbült a kulcs, szétesett a gyújtáskapcsoló, kormányzár

2017. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Beviz Elek ***** válasza:
Egy dolgot tudok elképzelni. Megsérült a kulcs, közben picit elgörbült és a távirányítója is bedöglött.
2017. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az akkud megfeküdt.
2017. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Beviz Elek ***** válasza:

#9


Ha az akksi meghal, attól még az ajtóban és a gyújtáskapcsolóban el tudod tekerni a kulcsot. Ettől függetlenül az is rossz lehet, de én logikusan keresném a hibát, nem össze-vissza.

2017. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!