Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma reggel beértem a munkahelyr...

Ma reggel beértem a munkahelyre és a nívó pálcánál fújta ki az olajat a kocsi, mi lehet a probléma? Legalább 2 liter olaj folyt ki, esetleg jégdugó keletkezhetett valahol a kartelnél?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Annál nagyobb gáz lett volna így bekerülni a híradóba, h "Saját kollégái puffantották le az olajfolyatós éjjeli őrt". :)
2017. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 JulesTS ***** válasza:
Ugyanez volt nalam is. A kartergaz visszavezetoben van egy pára lecsapató bödön, na az tele volt enyhen olajas jeggel, kb 6dl volt benne es teljesen eltomitette. Egy honap alatt gyult bele ennyi.
2017. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem Peugeot 406 coupe-m van, abban azt sem tudom hol van ilyen bödön. Megtaláltam és le is vettem a kartel csövet, de van benne egy Y elágazás, ez egy vékonyabb cső leágazik, de ezt sehogy nem tudtam levenni, feszegetni meg nem akartam nehogy eltörjön, nagyon rideg volt.
2017. jan. 8. 18:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Általában nincsen "bödön" gyárilag az autókban. Simán a cső telerakódik a barnás takonnyal, aztán belefagy, mert olaj-víz keverékről van szó.
2017. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mi is ezt tapasztaltuk és ez is volt a baj, már ki van takarítva és azóta semmi baj nincs... Így is éppen elég kiadás volt...
2017. jan. 11. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!