Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet T betűt venni a...

Hol lehet T betűt venni a kocsimra, mivel még elég béna vagyok és így hátha megértőbbek lesz a többi autós?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 14:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
megértőbb.... bocs :D
2008. okt. 8. 14:43
 2/19 anonim válasza:
67%
nyomtatvány boltokban.
2008. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

én papír írószerekben láttam.


OFF: De! Attól függ hogy hol autózol. Budapesten? Mert itt elég rossz a közl. morál. Anno én is szerettem volna kitenni egy T betűt, mert elég bizonytalannak éreztem magam, de mindenki, akitől kérdeztem, azt tanácsolta ne tegyem, mert akkor még bunkóbb lesz a többi autós, egyébként is jellemző ez a fővárosra sajnos. Persze nem mindenkire, de többségében. OFF vége.

2008. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Papír írószer bolt, autós felszereléseket árúsító boltok, egyes benzinkutaknál is lehet kapni.
2008. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszolónak!

Sajnos nem csak a Fővárosban vannak "paraszt"-ok! Vidéki kisvárosokban is van bőven:(

2008. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Cora, Auchan, Tesco...ezeken a helyeken is lehet kapni az autósrésznél. Amikor én kezdő voltam akkor simán rajzoltam egy papirra T betűt, és kitettem a hátsó szélvédőre belülre, celluxszal. Igy nem kellett összeragasztózni a kocsit.
2008. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Sajna a nyamvadt bringás életemen ez sem segít sokat..........gyakoroljál kurva sokat.....!
2008. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én szigetelő szalagból letéptem két csíkot és felragasztottam az autóra. :D Bár ez 14 éve volt, lehet hogy ez most mér ciki. :D
2008. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
most MÁR ciki. :)
2008. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Én is csak azt javasolhatom ne vegyél. Én nem szeretem a Tanulókat, sem semilyen T betűs vezetőt magam előtt, csak türelmetlenebb leszek tőlük. Inkább gyakorolj sokat sokat, hidd el bele lehet jönni.
2008. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!