Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra f 1.4 gyujtas hiba?

Boyka6969 kérdése:

Astra f 1.4 gyujtas hiba?

Figyelt kérdés
Adott egy 1992. Astra f 1.4 caravan c14nz motor kod. Nem reg vettem az auto 1 evet allt elotte napi hasznalatban volt beinditottuk mar ott lehetett hallani hogy nem az igazi. Par nap mulva utvonal engedelyel el akartam hozni.. De nagyon nehezen indult gyertyakat is meg kelett tisztitani nagyon kormos volt. Ezek utan alapjaraton ment az auto de nag gaz adasnal le fulladt. Ha szep lasan nyomtam a gazt akkor nem fulladt le de 1500 fordulat fole nem ment pedig padlo gaz volt. Haza hoztam azota gyujtas elosztot csereltem. Karburatort ki risztitottam meg neztem a gyertyak is kapnak szikrát .. Es benzint is mer mikor ki szedem a gyertyat nedves es benzin szagu .. Az ertelmes valaszokat elore is koszonom

2017. jan. 9. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

c14nz injektor:

[link]

2017. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nyilván azért irtam ide mer nem nagyon értek hozzá. És ugy irtam le ezeket ahogy mondta nekem az eladó.
2017. jan. 9. 22:47
 13/13 anonim ***** válasza:

vidd el szerelőhöz


Lehet hogy egy hulladékot adott el neked akitől vetted.

Ha így van vidd vissza neki

2017. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!