Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig tart a jogosítvan...

Mennyi ideig tart a jogosítvany megszerzése legjobb esetben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Kismillió ilyen kérdés van!

Keress rá! Olvasd el!

2017. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél év.
2017. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Autós iskola és oktatófüggő, valamint tőled. 3-6hónap az átlag, de van ahol 1 év is.

Nekem a kresztől a kártya kézhezvételéig 3 hónap volt pontosan. A kresz intenzív volt, 7 munkanap * 4 óra. A tanfolyam indulása előtt megvolt már 3 időpont kresz vizsgára, a suli előre kérte, az elsőre jelentkeztem (1hét felkészülés volt így rá E-titánnal otthon) és elsőre sikerült (ha bukott valaki akkor neki 1 hónapot kellett várnia új időpontra mert tele volt a többi) 2 hetet vártam oktatóra, ez alatt lement az elsősegély (3nap volt, 2 oktatás, 1 vizsga), utána viszont heti 2-3*2órát vezettem, teljesen ráértem így bármikorra betehetett, suli, meló esetén ez nehezebb mert a délutánok,esték telítettek, a vizsgaközeli emberek pedig előnyt élveznek.

15*2 órát vezettem, 30.órám a forgalmi vizsga napján reggel volt. Elsőre sikerült, 4nap múlva mentem a lapért, aznap az okmányirodába, 3 nap múlva mehetettem be érte.

2017. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én augusztus utolsó hetében kezdtem ,és december 8.-án volt a forgalmi vizsgám. A jogsit kb egy héttel utána kaptam meg.
2017. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általaban 2-3 honap alatt megvan jo esetben, ha heti 3-4x tudsz legalabb menni vezetni 2orakat...

Ha megvan minden papirod, bemesz az okmanyirodaba, es onnantol 1het alatt kikuldik altalaban a jogsit.

2017. jan. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!