Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a világ...

Szerintetek melyik a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés
Tudom ezt így nem lehet megmondani, de melyik az a autó amelyikre azt szokták mondani az emberek hogy, ez a világ legjobb autója? Persze nem ilyen Bugattikra meg Rolls ra gondolok! ilyen 100.000 Euró-ig
2017. jan. 8. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
BMW E34 M5 touring, ha lehetne még újan kapni. Mindent tud, amit egy autónak tudni kell.
2017. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Subaru imprezza
2017. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Mi alapján a legjobb? Motorikusan? Megbízhatóságban? Luxusban? Kényelemben?

Tucatnyi szempont lehetséges. Egy biztos: olyan autó nincs, amelyik mindegyiknek maximálisan megfelel, általánosságban tehát azt lehet mondani, hogy a "világ legjobb autója" nem létezik.

2017. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Donald J. Trump ***** válasza:
68%

Citroen Kacsa.

Izgalmas, olcsó, könnyen szerelhető, gazdaságos, környezetbarát, nem lehet vele felborulni, jól néz ki, van belőle kabrió, kíváló versenyautó alap, tágas, színes egyéniség, ergonómikus, jó terepjáró képesség.

2017. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Land Rover nálam.
2017. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Én a BMW X6-ot tartom a legjobbnak a 100000 euró alatti kategóriában. Jól megy autópályán, de a zs kategóriás magyar utakon sem hagyja cserben az embert.
2017. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez :)))

[link]

[link]


Mert menő, könnyű vele parkolni, szinte mindenen át/keresztül megy, és még páncélozott is :))


Bár ha jól emlékszem 480000 euró egy ilyen.


Amúgy meg Nissan GT-R

2017. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Elérkeztünk a 12 évesekhez ahogy látom.

Mindenkinek más az igénye. Mondjuk ilyen béjemvé féle izék közelébe sincsenek egy Astonnak, vagy Maseratinak, de még egy Thesis is veri.

2017. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%

Ha rám célzol, aki az E34-et írta, akkor közlöm, hogy 32 éves mérnök vagyok. Mindenkinek megvan a saját álma, igénye, ne tessék fikázni a másik ízlését.

Nekem azért ez, mert az E34 az én ízlésvilágom szerint nagyon eltalált formaterv. Emellett tágas, praktikus, és rohadt gyors. Egy Astonnal nem viszed el a családot nyaralni. Egy M5 touring a közúton mindent tud, családi és sportkocsi egyben. Gyors, komfortos, praktikus és újan megbízhatóbb is lenne a ma kapható autók legnagyobb részénél.

2017. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy legjobb, de egy regi honda nsx et bevallalnek. a mai napig nem sikerult se senkinek se jobban kezelheto elvezetesebb szeria autot csinalni, ami mellesleg megbizhato is.
2017. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!