Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidegben hogy indithatom be a...

Hidegben hogy indithatom be a dizel automat?

Figyelt kérdés
Van egy regi F Astra 1.7D, es ilyen -10 alatt mar nem akar indulni. Az akksi fel van toltve, de nem roffen be. Az izzitogyertyak is cserelve lettek. Mi lehet a gond?

2017. jan. 10. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 -es vagyok. Ja és én is próbáltam a 2-3 izzítást. De csak rosszabbul indult ennyi izzítgatás után mintha egyet izzítok csak. Annyit merít egy jó aksin is hogy már észreveszi. Minden fogyasztót le kell kapcsolni indításhoz és izzításhoz is
2017. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nálam a 3 izzítás messze nem meríti le az akkut XD "csak" 75ah és 800A indítóáram.
2017. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha már az izzítást sem bírná az akku, akkor hogy bírná a beindítást? :)
2017. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Többszöri izzítást kell megpróbálni, ahogy írják. Ha attól lemerül az akku, akkor az már régen rossz.

Nekem egy szintén 1.7-es H Astrám van. 2005-ös, tehát már nem fiatal, km is van benne rendesen. Múlt hétvégén két napot állt kint egy nyitott beálló alatt. -10, -11 fokos levegőnél és -12 fokos hűtővíz mellett indítottam. A videóban vannak lényegtelen részek, de nem akartam megvágni, nehogy szó érje a ház elejét: [link]

2017. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!