Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 225/45 R17-es gumik közül...

Hunnia96 kérdése:

225/45 R17-es gumik közül melyik a legjobb márka a számomra?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy keretem rá de mindenféleképpen újat szeretnék vásárolni, az általam ismert és preferált gumik Dunlop,Bridgestone,Michelin,Pirelliknek borsos az ára számomra. Kb.20ezret szánnék rá de nem nagyon tudom, hogy melyik lenne az ideális. Országúton és városban járok a legtöbbet, autópályára ritkán tévedek, tehát az "üzemanyag fogyasztása" ilyen szempontból nem mérvadó. Előre is köszönöm!

2017. jan. 12. 10:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ez ilyen, aki drága autót vesz nagy kerékkel az nagy gumit is huzzon rá :)


dunlopok majdnem mind jók, bridgestonevel se nyulhatsz mellé.

a hankook ventus v12 evo vagy prime3 se rossz, a kumhobol is van olcsó.

Ezek azért nem rossz gumik.

a goodyear gumijait is nézd meg, de most még nem tudok tanácsot adni mert tavasszal kell vennem megint.

de javarészt 21-25e ft kategóriában lehet jót venni, ennyit meg megér a biztonságod.. az adac tesztjeit megnézheted fenntartással kezelni, ellenben a legjobbak között levő tényleg a legjobbak között lesz.

2017. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm kimerítő válaszod!

Természetesen minden tesztet fenntartásokkal kezelek tudjuk jól, hogy "van az a pénz amiért az ember haja korpás". Akkor még gyűjtögetek egy kicsit a jobb minőségű gumikra. Barumról mi a véleményed?

2017. jan. 12. 18:19
 13/21 anonim ***** válasza:

a barumot nem ismerem, akiknek ismerősök között (meg nekem is) ilyen gumi kell az autojára azok 200LE +-10% vannak, ott igyekszünk odafigyelni a minőségre..

Egyszerűen, ha nem áll meg esős uton időben nagyon drága. gumit venni kell 100e ft elmegy rá, innentől hogy 100 vagy 120 de 20e ft ért biztosabb hogy megáll ha befékeznek előttünk... szóval.. ez ilyen.

2017. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem bántásból,de nem igazán értem miért kell ekkora kereket tenni egy 110 lovas autóra.

Kétlem hogy gyári méret lenne.

2017. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Gyári méret benne van a könyvében is, de igaz most látom,hogy elírtam... 215öst keresek és nem 225öst.
2017. jan. 12. 22:06
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor is, minek akkora malomkerék rá? 195 15 coll is elég lenne, és az egész meglenne 50-ből. De ugye a divat...
2017. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Malomkerék? lol. /45 gumival:D


Egyébként nagyon egyszerű, baromi bután néz ki egy alufelni /65 gumival... /45 már elég tűrhető, feltéve ha nem peremes a felni

2017. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Még egy 4-es Golf alatt is szinte elveszlődik a 17-es kerék, milyen malomkőről beszélünk?
2017. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy kompakt alatt sem vesződik (ez vajon mit jelenthet) el a 17-es kerék. Soknak alá se fér.

A totalcar minden évben csinál tesztet, vagy leközli az ADAC tesztjét, azt kell olvasgatni, nem a sok okost itt.

Megveszem az ótót nagy felnivel, de gumira már nincs pénz???

2017. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Firestone is jó gumikat gyárt. Én nem akarok neked okoskodni, nehogy félre értsd, de írod, hogy nem sok a keret, amit rátudsz szánni. Nos, te egy 45-ös oldalfalú gumit raksz fel, arra készülj, hogy ez nyírja a futóművet, ha szar utakon járkálsz, főleg, hogy nem is egy prémium gumi kerül fel rá. Ezt csak azért írom, hogy ne érjen meglepetésként, ha a kelleténél hamarabb kell bevásárolni a futóműfelujításhoz, mert az nem annyiba fog kerülni, mint a 4 gumi. Amugy nézegetheted a Nexen gumikat, eléggé jön felfelé a márka, esetleg Fulda, BFGoodrich vagy Nokian
2017. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!