Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30 éves veterán mercik között...

30 éves veterán mercik között szerintetek lehet kapni olyat 1 millió alatt, ami ténylegesen normális állapotban van, hétköznapi használatra szerintetek? Nagyon horror árban lehet ezeket szervizelni?

Figyelt kérdés
Pl. E,W osztály
2017. jan. 13. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
A veterán az nem hétköznapi használatra való. Konkrétan le is van szabályozva az éves megengedett futása 8000 km körülre, ha veteránként van forgalmiztatva, amennyiben jól emlékszem.
2017. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem veteránosított, hanem úgy értve öreg autót akarna venni.

Én kerülném el messze, lehet azt akármiből, meg akármilyen precízen csinálni, ezekbe benne van 700ezer-1millió Km is akár, bármi kifeküdhet rajta bármikor. Mellesleg elnézve pár videót róluk, elég latymatag gyorsulásra képesek, főleg a nagyobbak, manapság nem a türelmességről meg a végtelenül ráérek krúzolni a verdával felfogásról híres a világ.


Hobbiautónak oké, de melóba meg boltba járni isten ments. Rühellem a Suzukikat, de inkább az, mint egy 30 éves merci.

2017. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

30eves mercit minden napi használatra = anyagi csőd!!!


W osztályos merci meg nincs!

2017. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: Ez a kilométer-korlátozás egy urban legend, soha nem volt ilyen.


Egy ilyen korú autó több okból sem javasolt hétköznapi használatra:

- öreg, nem olyan a menetteljesítménye, megbízhatósága, mint egy mai autónak, bármikor elromolhat valami.

- alkatrészt kb. sehol nem kapsz hozzá, ha valami komolyabb baja van, hozzáértőt is nehezebb találni.

- vétek kitenni egy ilyen idős, jó állapotú autót a mindennapi forgalomnak, ahol bármikor belerongyolnak, rányitják az ajtót, vagy összekarcolják vandálok. Egy ilyen autó a múlt hírnöke, ezért illik is úgy bánni vele.

2017. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat! Nem terveztem, hogy vásárolok, csak mindig is tetszettek ezek a régebbi mercedesek és érdekel mások véleménye, akik jobban értenek hozzá. Igazatok van, majd egyszer hobbi autónak talán. W osztály sejtettem, hogy nincs csak nem tudtam, azok melyik osztályba tartoznak, ahol W-van, elnézést laikus vagyok.
2017. jan. 13. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 millió még pont az a határ, ahol lehet jó 8(nem tökéletes, de abszolút kezelhető) merciket kifogni, például egy 190-est vagy 124-est. 123-masok, 126-osok k"rva öregek, gyakorlatilag már nincs hozzájuk alkatrész, csak gyári, ami horror, 126-os 1 millióért nincs is. Itthon nem érdemes venni, nincsenek normálisan szervizelve, cigányosítva vannak, de No-ból még lehet hozatni normális állapotúakat.
2017. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!