Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegfelelőbb motor...

Melyik a legmegfelelőbb motor erre a használatra?

Figyelt kérdés
Szívesen motoroznék, gyorsulva és iskolába menet egyaránt. Gondolkodtam egy robogón, de ez az előbbit kizárja. 5millio alatt gondoltam, Ducatti motorok pl tetszenek. Terepre is mennék vele, mehet 30cm3 fole is. Ha valaki tud hirdetést, linkelhet nyugodtan, és minél több véleményt várok:D Koszonom elore is

2016. dec. 9. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
T kérdező nehezen értelmezhetö a kérdésed pontosits.gyorsulnek,30 köb/cm felett terepre mennék mit akarsz
2016. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

5milliós ár, 30ccm, és terep Ducatti, mindez iskolába járáshoz.


Milyen anyagot szívsz? :D

2016. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, na:D Mondom, nem értek hozzá, ezek amolyan támpontok. Nem kell Ducatti legyen, de például az olyasféle kinézetű motorok tetszenek, hogy ez behatárolja. 30cm3 feletti is lehet, mert jogsim leteszem akkor nem segédmotoros cucc kell majd, ergo mehet affölé is. Terepre, kirándulni mennék, de nem most salakmotorversenyt rendezni, hanem emir még elbírna. Gyorsulást kipróbálnám, ezért gondoltam, hoy nem feltétlen robogó. És azért 5ig, mert valamennyire minőséget szeretnék de ez határ. Ezért is lenne jó egy megkímélt darab. Ha egyéb dologban nem érthető, írjatok:D
2016. dec. 10. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni, hogy most akkor mekkora az a ccm amire te még ráülhetsz? (Vagy kW)
2016. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező alap fogalmakkal legyél tisztába és aztán gyerek vissza. Kw cm3 stb. Nagyon kezdő vagy de újat akarsz 5 milliós árból gondolom. Supermoto(r) lessz a te kategóriád. De mondjuk ha kezdetnek erőset veszel akkor le is gyűr. Fokozatosan kell belekezdeni. Én a helyedbe vennék egy jó 250mzt nem fogsz meghallni vele de párszor összetöröd amikor azt megtanulod vehetel olasz szörnyeteget.
2016. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!