Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto vasarlasa elott allok,...

Auto vasarlasa elott allok, leszukitettem 2 lehetsegesre, nem ertek az autokhoz annyira, melyik a jobb konstrukcio es miben kulonbozik a ket motor, ha jol tudom mind a ketto valtozo szelepvezerlesu?

Figyelt kérdés

2005 evjarat koruli mind a ketto

Honda Accord 2.0 i-vtec

Toyota Avensis 2.0 vvt-i

i-vtec es a vvt-i kozott mi a kulombseg ?


2017. jan. 13. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%

Semmi külömbség nincs a kettő között mind a kettő egy rakas ..... gyengék nem húznak tipikus japán ...zúg de nem megy

En inkább ha már benzines 2005 korül ajanlanék audi a4 1.8t vagy Vw passat 1.8t, esetleg bmw320i jobban jársz ezekkel es ezek mennek is

2017. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék újra német autót,hal most adtam el a 4 golfot 1.6 benzin na az sztem lomha volt ,jo nem 1.8t azok biztos jobbak ,esetleg neked gondolom valamelyik van ?
2017. jan. 13. 11:42
 3/17 anonim ***** válasza:

"Semmi külömbség nincs a kettő között mind a kettő egy rakas ..... gyengék nem húznak tipikus japán ...zúg de nem megy "


Mind a két motor egy bevált megbízható konstrukció, ha a minimális törődést megkapja akkor örök életű. Racionális választásnak mind a kettő jó, én inkább az Accordot választanám.

2017. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Nagyon jó motor mindkettő. A honda i-vtec motorja annyiból másabb, hogy intelligens változó szelepvezérléses, olvass nyugodtan utána. Megbízható és nyomatékos. Nekem 2006-os accordom van 2.0 benzin nekem 6-8 között fogyaszt autópálya 7,1 l 120-130 nál klímával. semmit nem költöttem rá a kötelezőn kívül. Az előtted szólóra ne hallgass gyűlöli szerintem a márkát és a megbízható autókat, és szeret szervizbe járni gondolom olyan ember beszél akinek sose volt még hasonló autója.
2017. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszoló vagyok , nekem nincs egyikse en diesel párti vagyok peugeot 307 1.6 HDi m van amúgy

Hát ne haragudjatok,de nem is mennek , multkor az 1.6 hdimmel lenyomtam egy ilyen accordot kis emelkedőn .... bevalt konstrukció ?? Eszik az olajat főleg a vvt-i ja es 10 eves korukra ,na jo 15 rozsdakupac az egész

2017. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Az első autóm ami az olajat nem eszi. A diesel és benzin között óriási különbség van, te míg nyomatékból mész addig én nem. Nekem pörgetni kell de én bele pörgetek anélkül 7,5 ezres fordulatba annyiszor míg nem akarom. No én nem lenyomtam az enyémmel 1.8 tsi octaviat és akkor most mi van. A japán autók közül egyedül a mazda 6-os rohad de förtelmesen. Pörgős motor nagyon szép hangja van és keveset eszik. Alacsony fordulaton az összes benzines gyenge és még a turbóbenzinesek is
2017. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Jók a dieselek de probálj meg kifizetni egy kettőstömegűt és porlasztot én nem vennék az biztos egyedűl a régi tdi-t
2017. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer vettem új autót toyota corola verso 1.8vvt 40.000km és garancia idő lejárta után elkezdet enni az olajat.
2017. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Az 1.8 tsi céges autóink, ami passat meg zabálják az olajat. Az összes láncos motor hajlamos az olajfogyasztásra. Volt egy nissan almeram 2003-as volt és ette az olajat, de mentem vele 100.000 km-rt anélkül hogy gondom lett volna vele.
2017. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Beviz Elek ***** válasza:

#1

Az 1.8T tényleg jó! 2x szétszedheted a motort és felújíthatod míg a Hondáról a szelepfedelet sem veszed le.


A Toyota motorok tényleg képesek voltak zabálni az olajat. A facelift előtti 7gen Celica, az Avensisnél nem tudok ilyenről.

Ettől még kiment a világból, csak néha kellett tölteni rá kicsit.


Nekem Nissanom van, 20 éves és 346ezer km van benne. Öcsémnek Seat, (1.8T), a 250et sem érte el mikor szét kellett szedni a motort. Persze, ajánld nyugodtan.


Nincs baj japókkal. Mindkettő változó szelepvezérléses és mindkettő nagyon megbízható ha foglalkozol vele!

2017. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!