Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto vasarlasa elott allok,...

Auto vasarlasa elott allok, leszukitettem 2 lehetsegesre, nem ertek az autokhoz annyira, melyik a jobb konstrukcio es miben kulonbozik a ket motor, ha jol tudom mind a ketto valtozo szelepvezerlesu?

Figyelt kérdés

2005 evjarat koruli mind a ketto

Honda Accord 2.0 i-vtec

Toyota Avensis 2.0 vvt-i

i-vtec es a vvt-i kozott mi a kulombseg ?


2017. jan. 13. 10:11
1 2
 11/17 Tomcatters ***** válasza:
Mind a 2 jo valasztas :D lenyeg ,legyen normalie eloelete :d akkor nem nyulhatsz melle szinte egyikkelsem .....az h nem megy..... :D Nekem egyebkent accord van,es egy gombostufejnyi rozsda nincs rajta.... igaz meg csak ,v nem csak 12 eves :D
2017. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

toyota motorjai szerintem jók, bár a kisebbek szeretik az olajat de a 2literes már nem az a pörgös mint a kicsik.

kényelemre komfortra szerintem jobb a toyota.

Nem tudom mennyi pénzed van de akkor már lexus is? az legalább hátul hajt!

1.8t és társai vw szemetet meg ingyen se, tapasztalhattad milyen a vw!

Amit még írtak fentebb 320i az csak az M54 blokkig jó de a 6hengeres 20i többet fog enni mint egy lexus is200 vagy a toyota avensis ráadásul a 3as fapados hozzájuk akkor már 5ös de abból az 520 épp elég és a nagyobb 5ös meg sokat eszik.

lexus is200?

2017. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Is200 egy törpe kocsi az accord mellett.
2017. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nagyon jó autók közül válogatsz. Mindkettő kiforrott, megbízható konstrukció. A VTEC és VVTi között nincs érdemi különbség, mindkettő változó szelepvezérlést takar (a vezérlés a körülményektől függően máshogy időzíti a szelepek nyitásának szögét és mértékét a hatékony üzemeltetés érdekében.) Az egyik a Honda, a másik a Toyota fejlesztése.

Célszerű azt választani, amelyikből jobb állapotút találsz a piacon.

Az első hozzászóló által említett turbófeltöltős takony motoroknál klasszisokkal jobb szerkezetek, állításával ellentétben pedig kifejezetten jól viszik a bódét.

2017. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Oké oké kicsikébb az is200 de nekem jobban kéne!

Sőt nagyon imádom a merciket, bmw ket és azok voltak, vannak de azok a lexusosk nagyon nagyon ott vannak a szeren, sokkal jobb a németnél!

2017. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Huhhh, most nézem mennyi válasz jött ,utannanéztem az is200 nak is mostmár három közül kell válasszak :) Minden esetre hétfőn megyek megnézni egyet egyet a fent emlitett 2 márkából,de az is200 kipróbálom mostmár 2-2.5 van rá keretem de ha olcsóbb az se baj :)
2017. jan. 14. 17:06
 17/17 A kérdező kommentje:
Végülis accordot sikerült vennem kipróbáltam mind a 3mat 3 közül erzetre az volt a leg dinamikusabb, valtoja nagyon patent ami feltünt ,ami meg tetszett az a futőmű nagyon fekszi az utat illetve a lexuse volt hasonlo avensise kicsit puhabb a masik kettohoz kepest :) vegul maradt igy a lexus is 200 es az accord vegul mint irtam az accord lett mert hiaba lexus is 155 le accord is 155le ,de valahogy az accord jobban gyorsult erzetre, es nem 6hengeres hanem csak 4 :) igy fogyasztasilag is jobb
2017. jan. 20. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!