Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel drágábbak a Mazda...

Mennyivel drágábbak a Mazda alkatrészek más német autómárkáknál?

Figyelt kérdés

Mazda 3 -as autókat nézegetek, de azt olvastam drágábbak az alkatrészek. Mennyivel? Esetleg pár alkatrészen tudná valaki érzékeltetni a különbséget valamelyik másik autótípusokkal? Pl opel, esetleg vw.

Új és bontott alkatrészt is hasonlítva. Valamelyik cikkben olvastam, hogy ebayen is érdemes nézelődni, bár talán egy bontóban érdemesebb ha nincs pénz újra.



2017. jan. 13. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a Mazda nem német gyártmány?
2017. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%
Megy ez neked egyedül is: felmész valamelyik autóalkatrész webshopra, beállítod, hogy Mazda 3-hoz keresel cuccokat, kinézel x db alkatrészt, felírod az árukat, aztán átállítod az autót egy másikra és annál is megnézed ugyanannak az x alkatrésznek az árát és máris megkapod a pontos választ.
2017. jan. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A "más" szó elé és utána kellett volna vessző. Igen, tudom, hogy nem német...

Az autókról annyit tudok, hogy van 4 kerekük, meg motorjuk, de igen, ha megeröltetném magam, akkor órák alatt biztos kisakkoznám kb mi mennyi átlagban. De ennyi erővel ne írjon ki senki kérdést, mert ott a google. Aki feleslegesen okoskodik az csak minusz értékelést kap, nem mint ha akárkit is érdekelne, de csak mert megtehetem.

Mertem remélni, h vannak autószerelők, esetleg mazda tulajok, akik talán tudják mi mennyi nagyjából. Aki segítő szándékkal írna, annak előre is köszönöm.

2017. jan. 14. 04:37
 4/6 anonim ***** válasza:
A kopó dolgok szinte ugyan olyan árban vannak, ha valami más romlik el az ~1,5x ár illetve nem túl nagy a választék.
2017. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a Mazda japán autó...
2017. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudja ő is csak a némethez hasonlítja nem igaz már itt okoskodtok! Nincs komolyabb különbség az árak közt, ha benzines Mazdát veszel akkor pedig kevesebbszer is fog kelleni alkatrész, legalábbis a motorhoz.
2017. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!