Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari 458 Italia Magyarorszá...

Ferrari 458 Italia Magyarországi használatra alkalmas választás vagy inkább mást?

Figyelt kérdés
Mielőtt még nekem esnétek hogy tuti kamu, a 458 már kifutott széria, használtat vennénk Budapesti használatra. Kérdés: megfelelő-e (útviszonyokhoz, forgalomhoz stb.) vagy inkább más modellt ajánlanátok? A konstruktív válaszokat köszönöm, a fröcsögők meg az önjelölt hoaxbusterek inkább kíméljenek. :)

2017. jan. 17. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Használt 458as budapestre...inkább egy zsiráfot az legalább aranyos.

szerinten nincs annyi pénz a világon amiből majd eltartod.

é ha sport gépet akarnék akkor bmw,audi,merci téren gondolkodnék aztán mehet a tunerhez aki meg 3x a teljesitményét,és után biztosan futja 3kilót. Ja és még ìgy is 100x olcsóbb.

2017. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az UK-ban a diplomáciai negyedben -a magyar nagykövetséghez közel- sok Ferrarit használnak, de nem a 458-at, hanem főleg az orrmotoros gépeket. emellett van Maserati, Porsche és népszerű az Aston Martin. A kisebb országok (Bulgária) Bentley-t használnak. A Jaguar elég elterjedt Angliában, azaz nem számít különlegesnek. De a sportkupékat használják a diplomaták is.


Viszont a diplomaták csak fekete, vagy ezüstszürke fényezéssel kapnak ilyen vasakat.


Az angolok a Porschékra esküsznek, rengeteg van belőlük az UK-ban.


Lamborginit a 3 hó alatt egyet láttam Londonban, igaz az jóval 60 millió+-os darab volt. Fotózták is rendesen a turisták. Lambót a diplomáciai negyedben nem is láttam.

2017. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12.: Fent Londonról van szó természetesen.

Szegeden is van egy orrmotoros vörös Ferrari. Elmegy az utakon, a rakparton szoktak vele jönni-menni, ha jó az idő (egyébként kint lakik a Dorozsmai úton egy sátor alatt a MOL kúttal szemben). Én már a MOL kútban is láttam, szép darab.

2017. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Látványnak jó.

De szerintem napi használatra alkalmatlan.

Megjelleni nagypofájuskodni eladnai magad arra jó.

De inged gatyád rámfog mennia fenntartásar,azaz amit sporolsz azzal,hogy használat meg kifutó modell azt böven elviszi a 10000km es szervíz ciklus.meg a30literes fogyasztás.

És garnitura csereguriga sem jönki félmilla alatt... de azért olcsó mert kifutó széria :)

2017. márc. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!