Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem szól a Paragi sportdob!...

Nem szól a Paragi sportdob! Miért?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem a G Astrámra egy 80-as végű Paragi sportdobot, de ugyan olyan mintha gyári lenne. Valakinek valami tipp? Lehet, hogy selejtet kaptam? Mert mielőtt megvettem utánanéztem és a tapasztalatok szerint szép mély, duruzsolós hangja van.

2017. jan. 18. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak simán egy hátsó dobtól nem lesz semmi.

Ki kéne venni ahhoz a középdobot is,úgy már lenne változás.


Egyébként hulladék vackok ezek a Paragi meg a hasonló univerzális "sport" dobok.

2017. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban hulladékok, de valahogy mégis átmennek a vizsgán. Pontosan ezért nem fülrepesztő HD sportdobot vettem.. Én csak egy kis szolid mély hangot akartam anélkül, hogy szét kéne barmolnom a rendszert.
2017. jan. 18. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Az új dobnak ki kell égnie párszáz km alatt, utána hangosabb lesz valamivel. Nekem is Paragi dob van az autón. Először csak a hátsó dobot cseréltem le, attól minimálisan lett csak nagyobb hangja. Most lecseréltem a leömlőtől a rendszert, 1 középdobosra így jó mély hangja lett az autónak, nagyon kellemes, nem fülsértő.
2017. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a kipufogó égett már vagy 3000 km-et, de semmi változás.
2017. jan. 20. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem volt eget rengető csak miután kikerült a középdob.
2017. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kipuff rendszertől függ, azért nem szól, mert a középdob még mindig visszafogja. Van kocsi ami nem érzékeny rá ennyire. Oda akkor komolyabb átalakítás kell, ha szolid hangot akarsz.
2017. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, mivel nekem a "nagyobb" középdob van mi lenne ha kicserélném a kisebbik kivitelre? Akkor elképzelhető, hogy az annyit nem fogna vissza?
2017. jan. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!