Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meik a legjobb Kisáruszállító...

Meik a legjobb Kisáruszállító autó?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni ! Sok lehetőseg van, és nem tudom emik lenne a legmegfelelőbb /

2017. jan. 21. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
VW Transporter T5, Ford Transit, Fiat Ducato.
2017. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A sok közül az egyik,de inkább az amelyik kék!
2017. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 veterán vas ***** válasza:
71%

Hogy-hogy "meik"?

Hát az "eggyik". ;)

2017. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A futár cégek nagyon szeretik a transitokat és ducatokat. Ennyi futár csak nem téved! :)
2017. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igaz nem jól irtam le vagyis en nem a nagyobb áruszállítókra gondoltam , hanem a kissebbekre mint pl vw caddy,transit,dublo stb es az arban meg olyan 1,2 millióig körölbelül
2017. jan. 27. 15:06
 6/16 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Futárcégek is, mint a cégek általában flottacsomagok miatt vesznek egy-egy típust.


"Most" ebben a szegmensben a Nissan vezet már pár évtizede, ha új gépjárműről van szó. Mondjuk ott kerülni kell a francia elemeket!

2017. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BiTOPro97 ***** válasza:
52%
Annyiért csak egy roncsot kapsz, esetleg koreaiból kifoghatsz valami szerencsésen megóvott darabot.
2017. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

""Most" ebben a szegmensben a Nissan vezet már pár évtizede, ha új gépjárműről van szó."


Bitopro, tudjuk hogy nagyon vágod a témát, de azért gondold át ezt mégegyszer.

2017. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BiTOPro97 ***** válasza:

Rengeteg kis áruszállító megfordult nagyapám cégénél, főleg mint beszállói autók, egy a kisbuszoknál lévő kérdésnél le is írtam egy ezzel kapcsolatos válaszom, hogy az Iveco Daily ami nálunk abból nem fordult meg mert, akkora méretnél már komoly teherautó jött.

Erre vettem a "Kis Csótányt" - ez lett a beceneve, tűzfal miatt nem lehet hátrább tolni az ülést, de nyáron vicces volt még az egész, ez egy céges Toyota Dyna lett. Még így is a dupla kabinós háromszemélyes leginkább, jó, én például 196 centimmel nyári ruhában atletikus testemmel elfoglaltam az elejét. Na akkor olvastam utána, amikor már oda kellő amúgy téli város nézéshez lévő vastag téli kabátjaimban télen már nem volt kicsit sem vicces. És NV200 és NT400 japánban legalábbis legendák, de taxiként sem véletlenül van olyan sok NV200-as.

2017. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 BiTOPro97 ***** válasza:
2017. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!