Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazdaspeed 3 2.3 MZR MPS...

Mazdaspeed 3 2.3 MZR MPS (2007-2009) első generációjának mnnyire megbízható a motorja?

Figyelt kérdés

260 LE gondolom magáért beszél, Mazdaspeed3 2.3as turbós lénynek a tulajait keresem, akik megosztják velem tapasztalatukat, ki mennyit nyomott bele, hány km-el került hozzá, mennyi van most benne, milyen problémái voltak(nem a fék, olaj és kuplung cserére gondolok), mennyire voltak súlyosak a hibák, ha voltak.

A piacon elég kevés km-el árulják őket, alig akad 1-2 amiben több van. Szóval felmerül a gyanúm, hogy nem egy jó konstrukció ami 2-3 évere lett tervezve. De engem nem azok véleménye érdekel aki csak beleül és nyomja, hanem azoké akik tudják, hogy egy jó konstrukció is bedöglik ha nem bánnak vele rendesen.



#Mazdaspeed3
2017. jan. 23. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Gugliba beirod mazdaspeed engine problems majd enter.

Es lass csodat, mindenkinek a hajtokar repul kifele van akinek alapjaraton.

Bontott nincs. De en szerencsere megusztam, teljesen problemamentes volt. Gyari allapotban gyenge 240 lovat se hozza, huzva egy caival 300 padon merve biztonsaggal megvol es 430nm nyomatek a 2.3as benzinesnek. A fogyi meg labtol fugg 8ala is be tud menni de nalam 16-20 kozott volt.

2017. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fogyasztás nem kérdéses nekem egy 2.3-astól.

Igen, megvolt a google, de sok értelmes dolgot nemtaláltam. Szóval a hajtókar elszáll. Az orvosolható kovácsolt hajtókarokkal. Csak tudjam előre. Köszi az infót, én nem akarok tuningolni, így gyárilag jó nekem, csak nem ismerem a mazdákat, viszont ez tetszik és a családi mellé beújítanám fürgének.

2017. jan. 23. 14:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Olajat mennyire eszi? Állapotfüggő? Mióta van meg? Hány km-el vetted és mennyi van most benne?
2017. jan. 23. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod elore sokaknak parkolaskor 10-20e km el szallt el. Gyakorlatilag a blokkot kinyirja. Nekem volt az ismeroseim kozott huzva rendesen de nekem birta mindenki masnak szetment. Ez ilyen. Ha szetmegy akkor draga, misi alatt nem igazan van blokk bele mert mindenkinek szethullik, pont ettol felve adtam el. A 150e kmt ritkan elik meg gyari blokkal.
2017. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mar nincs meg, eladtam mert féltem hogy behal. 99e km ig volt meg semmi baja se volt addig, de a szoporollerre nem akartam felülni, öreg vagyok én már bohócnak :)
2017. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi ennyi bőven elég volt nekem :)
2017. jan. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!