Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G? jo valasztas...

Opel astra G? jo valasztas szerintetek? Es abbol is melyik a jobb?

Figyelt kérdés
milyen arba mozognak? velemenyeket kernek, h mennyire jo es mennyit kell javittatni vinni.

2017. jan. 23. 17:59
 1/9 anonim válasza:

Elfogadható autó, kevés törődést igényel és sokáig üzemképes minimális ráfordításokkal.


Nekünk több mint 10 éve van odafigyeléssel még semmi komolyabb szervize nem volt, csak karosszéria elem csere mert belém koccantak. + szokásos olaj és szűrő csere...


Puritán egyszerű autó olcsó szervizelni, mást nem bontóban mindig van belőle bőven mivel sokat gyártottak és adtak el anno.


1.4 vagy 1.6 benzines javaslok és inkább az 5 ajtósat az praktikus, mai napig ki lehet fogni keveset futott példányokat.

2017. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Benzin vagy Diesel ?

Én inkább benzint vennék, ha combi akkor 1.6 (1600cc), ha pedig sedan vagy ferde hátú akkor 1.4 (mert kevesebbet eszik)

Ha pedik Diesel akkor 2.0 (mert jól húz és keveset fogyaszt)



Remélem tudtam segíteni!


Ja és árban pedig változó, de viszont dull extrásat vegyél !!!!

2017. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előrző vagyok FULL*
2017. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Suzukit!!!!
2017. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez jó német autó
2017. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
combi ?
2017. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Elfogadható autó, kevés törődést igényel és sokáig üzemképes minimális ráfordításokkal.


Nekünk több mint 10 éve van odafigyeléssel még semmi komolyabb szervize nem volt, csak karosszéria elem csere mert belém koccantak. + szokásos olaj és szűrő csere...


Puritán egyszerű autó olcsó szervizelni, mást nem bontóban mindig van belőle bőven mivel sokat gyártottak és adtak el anno.


1.4 vagy 1.6 benzines javaslok és inkább az 5 ajtósat az praktikus, mai napig ki lehet fogni keveset futott példányokat.

2017. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

#1 vagyok nagyon vicces aki 100x kimásolja és beilleszti a válaszomat...

Sz@r lehet az élete ;)

2017. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sedan-ba jó az 1,6. Kombiba inkább már 1,8-at nézz mert kell bele a nagyobb motor.
2017. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!