Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A P.207-eseket többségében...

A P.207-eseket többségében férfiak vagy nők vezetik, hogyan látjátok az utakon?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert nemrég "fedeztem" fel a sajátomban (5 ajt., 1.4, hogy a vezető oldalon is van "piperetükör"

a lehajtható napfény ellenzőben, nemcsak az "anyós" oldalon. Lehet, hogy férfi létemre egy főleg nők által használt autót vettem? Hogy ne használjam a "női autó"

kifejezést, mert erre harapnak a GYIK-on. Vagy ez egy baromság? Mármint férfi/női/unisex...?



#női autó #Peugeot 207 #férfi autó #unisex autó
2017. jan. 26. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Unisex.
2017. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez baromság. Nincs olyen, hogy női autó. :)

Ha szimpatikus vedd meg.

2017. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sosem figyeltem melyik autót vezeti több nő vagy férfi.

207-es egyébként szép kivül-belül. Egy normál kisautó.

De kisebb autókat is vezetnek fiatal,középkorú, időseebb férfiak is.

Pl az 1007-re már azt mondanám hogy az nem kéne.

De corsa, fiesta, 207, clio (normális szinben) - ezekben nincs semmi.

2017. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem női autó. Amit esetleg lehet annak mondani az a Smart fortwo, Fiat 500, esetleg VW Beetle de ezekből eleve nagyon kevés van Magyarországon.

Miért venne valaki nagy autót csak azért mert férfi de amúgy elég lenne neki egy kisebb is?

Nekem Clio van mert nagyrészt egyedül megyek és rövidtávokon.

2017. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván baromság.

Az én 94-es Cliomban is van tükör a vezetőoldali napellenzőben, és húgom tavalyi évjáratú céges Hyundai i30-ában is, nagyapám A150-es Mercijében is, és sógorom Fiat Lineájában is.

Most akkor ezeket nem vezethetné férfi szerinted egy nyamvadt tükör miatt?

2017. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az A vectrámban is volt tükör vezetőoldalon sőt világítása is volt. Kifejezett női autó.
2017. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oksa, köszi mkinek. A 4-es válaszolónak különben teljesen igaza van, minek is venne az ember, főleg városba egy nagy autót, amikor egyedül van és nem indokolja semmi egyéb. Pölö nem kell pályázni a bejáráshoz... stb.

Ennek ellenére a barátom városba egy Ford Focus 1.6 tdi kombit vett, pedig 1. öreglegény, 2. a munkahelye alig egy km-re van a paneljétől. Még be sem melegszik, mire leállítja. Ez hosszú távon költséges lesz egyszer, nem?

Ezért döntöttem én szerintem OPTIMÁLISAN, mivel ez pont

ideális méretű a városba, az 1.4-es elég takarékos (mondjuk ehetne azért kevesebbet is, 8 liter/város), fő

szempont volt még, hogy esztétikus, divatos legyen a formavilága, s biztonságos is legyen. A régi 1.0-ás GLS

Swift... nos, hát ezek nem voltak éppen jellemzők rá.

NA MEG AZ, HOGY NE LEGYEN 3. AJTÓS, most én miattam miért

szívjanak mások, mire bemásznak a hátsó fapadra, nem?

Mondjuk szerintem akárki akármit mond, 3 dologban biztosan

egyetértünk a francia autókat illetően: kényelem, design,

biztonság, jó felszereltség. Meg a 207-est illetően, saját

tapasztalatomból a megbízhatóság is. Egyvalami nem teccik, de ez ellen úgysem took sömmit tenni, s ez az, hogy idén dec-ben "már" 10 éves lesz a kocsi, dehát ez még

talán nem olyan öreg? A másik 17 volt, szóval mindenképp

csereérett lett. Újat semmiképp nem tuttunk volna, de ezek

az új Pözsók nem is tetsszenek, ezek a suv-ok főleg olyan gnómok. Szerintem a mai franciák kezdik elveszíteni az egyéniségüket, bocs az off-ért!

2017. jan. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!