Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125ccm-es motortvegyek...

Milyen 125ccm-es motortvegyek A1-es jogosítványra?

Figyelt kérdés
Legkésőbb júniusig le szeretném tenni a jogsit. Nem tudom milyen motort vegyek. Főként városban használnám és kb.40 km távolságban mennék nővéremhez. Nagyon tetszenek a "chopper" motorok, és a Honda CBF125 is megtetszett,de a maximum keretem 200.000 FT. Kizárólag aszfalton használnám,sebesség annyira nem fontos,ésszel közlekednék,de néha azért megtapasztalnám a motor erejét.

2017. jan. 26. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
*motort vegyek
2017. jan. 26. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:

200-ért még Simsont is alig kapsz. 125-ös motornak pedig nem lesz ereje, amit megtapasztalhatsz (kivéve ha olyat veszel, ami nem fér bele az A1 kategóriába).


Egyébként a Yamahának vannak nagyon fäszä 125-ös csopperei, a Dragstar igen drága, de a Virago sem csúnya.

2017. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok mint Te, sőt igazából pont ugyanolyanban..

Tavasszal kora nyáron tervezem lerakni a könnyített A1-et. S a keret is nagyjából ennyi. Annyival vagyok előrébb, hogy már elmentem megnézni pár motort.


Sajnos el kell, hogy keserítselek. Én itt Budapest környékén keresek motort, és eddig nem sok mindent láttam. Néha nagyritkán lehet találni Yamaha YBR 125-ösöket ennyiért, de általában elég leharcolt állapotban vannak. (legalábbis amiket eddig megnéztem)


Ennél még ritkábban néha-néha felbukkan egy SR 125, vagy egy Honda CG125, de ritka mint a fehér holló.


Szóval 200-ból nagyjából 4 lehetőséged van.


Vagy vársz a csodára, ami lehet, hogy soha nem jön el, bár tavasszal talán nagyobb lesz a nyüzsgés a használtmotor piacon (én egyelőre ezt választom).


Vagy veszel egy leharcolt YBR125-öt, aztán amikor lesz még később pénzed, akkor toldozgatod..


Vagy veszel egy lehetőleg jó állapotú MZ-t ennyiért..


Vagy lemondasz a hagyományos motor formáról, és veszel egy robogót. Pl kymco grand dink, kymco dink, malaguti madison 125, yamaha majesty...


300 körül már jobb a kínálat, de ahhoz nekem még sok hiányzik..

2017. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És részletre esetleg nem lehet valahol venni? (itt sem nagy összegre gondolok,olyan 600k körül)
2017. jan. 27. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!