Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itthon szerinted 10ből mennyi...

Itthon szerinted 10ből mennyi kocsi lehet visszatekerve?

Figyelt kérdés

#Ybbssb
2017. jan. 30. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kereskedésben járt autók 70 % a. A külföldről származók 90 % a, szerintem..
2017. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

11. :) Az egyik már legalább kétszer volt. :)

Viccet félretéve, 70-80%-ra simán tippelnék, és azt mondanám, az 5 évnél idősebbeknél pedig még többre. Az adatbázis sem tuti, egyrészt csak 4-5 évet látsz, másrészt ha minden műszaki előtt megtekerik, akkor cseszheted, és biztos van ilyen, mert találkoztam olyan autóval, amiben 100%, hogy nem annyi km volt, pedig a lekért állások stimmeltek.

2017. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 5. Tény, hogy sok autót tekernek, de azért túlzásokba nem kell esni, ma már az lett a divat, hogy Magyarországon tuti minden autó tekerve van. Pedig nem, nagyon sokan vannak, akik nem az autóban élnek, vagy több autójuk van, és nem mindegyikkel mennek sokat.
2017. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Mazdám úgy van visszatekerve, hogy 5 számjegyű a km-óra amikor megvettem akkor mondtam, hogy kicsit rosszul lett visszatéve a spirál visszatekerés után, mert kattog.... szót se szólt az eladó. Mondjuk azóta már eléggé helyreraktam a kocsit, egy szavam nem lehet.


Amúgy szerintem mind azon autók amiket úgy hírdetnek, hogy nem dohányzó hölgy tulajdonostól aki orvos vagy tanár. Amúgy... tanár... van nálunk egy tanárnő aki mindig égeti a kuplungot meg töri a tükröket... szóval az elit se mindig vigyáz a járgányokra...

2017. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell Km-t nézni.

Megnézed a kasznit kívül, keresed a rothadást, javítást, glettelést stb. Alánézel, keresed a rohadást, rozsdát.

Megnézed a motorteret mennyire olajmocskos pl. Megfogod a motort, hogy hideg-e, nehogy előmelegítse előtte a tulaj.

Megnézed a belteret közben általánosságban véve mennyire lelakott.

Indítod, pöccre vagy majdnem pöccre indulnia kell gáz nélkül, szívatónak helyesen dolgoznia, gázra jól kell reagálnia hidegen is, semmi mellékhang. Mész vele egy kört, nem jöhet furcsa hang sehonnan, a motornak jól kell húznia, a váltónak tennie a dolgát, kuplung se csússzon.


Nah, ha rendbe van akkor aztán marhára mindegy 500ezer vagy 50ezer van benne és marhára mindegy hova volt tekerve az óra is.

2017. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

A külföldi import autók 99%-a.

Az első magyar forgalomba helyezettek kb. fele magánszemélytől és 80%-a ami kereskedésből árulnak.

2017. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az importnál biztos 90% feletti a tekert órás autó, a hazainál is szerintem 50% feletti az arány.
2017. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne a Km-t nézd hanem az állapotot(!).
2017. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amíg az emberek java része annyira agyilag zokni,hogy a futott kilométer alapján vesz autót,addig vissza is fogják tekerni.
2017. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem azt nézem! :) Nekem is van egy 12 éves kocsim 243 van benne. Rendszeresen szevízelt(képet is küldök a szfüzetről) 3 év múlva akarom eladni addig lesz benne kb 310-320. Senki nem fogja megvenni...
2017. jan. 31. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!