Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 118d 2006 néha nem húz,...

Bmw 118d 2006 néha nem húz, hiába rakom vissza, csak pörög 3000ig mint egy szívó dízel és nem húz. Mostanában vettem észre. Légtömegmérő, esetleg turbó?

Figyelt kérdés
Előző autómnál hasonló gond volt akkor légtömegmérő volt, bár azt jelezte is a gép ,itt viszont még semmi hiba jel, valakinek ötlet, vagy járt már hasonlóan?

#diesel #dízel #BMW #e87 #Bmw 120 #BMW 118 #bmwdízel #alig húz
2017. febr. 2. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Az indexszel lehet a baj.
2017. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gurulj be vele egy normális szervizbe! A fotelből nem tudunk modern turbódízelt diagnosztizálni.
2017. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
index nincs benne, szal más lehet a hiba forrása
2017. febr. 2. 16:58
 4/9 A kérdező kommentje:
az lesz, csak mivel nem dobott ki még semmi hibajelet, gondoltam megkérdem, hátha más is járt már így.
2017. febr. 2. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Így nem lehet csak találgatni. Az én Bmw-mbe van index és nem szégyellem használni
2017. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémben is tisztességesen használva van. Tegnapelőtt az összes körforgalmat keresztben vettem, de még akkor is kiraktam a kijárat előtt. Egyébként tök típusfüggetlen az indexelés elhagyása, láttam én már Corsánál, Transitnál, de egyébként nem jellemző. Azok sem jobbak, akik a kormány fordítása közben rakják ki, ilyenből többet látok, és ezek pont a kisautós balfékek, akik csak a hétvégi bevásárlásra és az ünnepekre hozzák elő az autót.
2017. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nyilván csak poénkodni akart a srác, én pedig poénból írtam ,hogy nincs benne. Az indexelés kérdése nem autó hanem embertípus függvénye.. sok a paraszt ennyi . köszi a hozzáaszólásokat.
2017. febr. 2. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ismered, ő nem viccel, csak kényszeresen írnia kell, ha a BMW benne van a kérdésben. :)
2017. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kuplung jol mukodik? Mennyire fog fent?
2017. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!