Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most csinálom a B-s jogsit...

Most csinálom a B-s jogsit márciusra meglesz 2 éve van AM-re is és tavasszal mennék A1-re hogy zajlik b+a1 kresz vezetés kell e és menyi mint órában és árban?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
tagold mánlégyszives mert ez így olvashatatlan he te legalább egy vessző lenne ott vagy külön mondatok de ez borzalmas annak ellenére hogy már többször is átolvastam amúgy szerintem ugyanúgy mész mindenből csak a közös vizsgák kiesnek ugye szóval nem sokkal olcsóbb akár egy bukás és ugyanott vagy de lehet jön majd valaki aki jobban tudja en mindenestere ajanlom kerdezed meg az iskolat ahol tervezed csinalni vagy legalabb a honlapjukon olvasgass hatha fent van
2017. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy hogy zajlik azt nem tudom de hogy mennyi óra kell azt jogszabály szabályozza ha jól emlékszem 1 óra elmélet 1 óra gyakorlat a kötelező az ár is ennek megfelelő.
2017. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!