Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vásárolnátok...

Ti milyen autót vásárolnátok 1,7-1,9 millió forintért?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok, jelenleg egy Opel Asztra H -val járok. Heti 700-800km-ert megyek , nagyrészt autópályán. (de nem ragaszkodom a dízelhez) .Méretben nagyobb autót szeretnék az astránál. De a kérdés az Hogy te ilyen helyzetben mit vennél ? ! köszi

2017. febr. 4. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Heti majd' ezer kilometerhez biztosan dizelt vennek.
2017. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mosqu!to ***** válasza:
34%
Picivel még megtoldanám,aztán mehet a Mercedes E osztály! :) (W211)
2017. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Mercedest 2 millioert... aha, hat teged se az eszedert szeretnek. Nyilvan nem egy keveset hasznalt, nem-premiumot kell megvenni, hanem az ismeretlen eloeletu, felmillio kilometeres, lehetoleg 4.2-es motorral szerelt benzintemeto Mergat, aminek a szervizelesere a gatyad ramegy. Aha....
2017. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
BMW E46 6 hengerrel. Ennyiért már jókat kapni.
2017. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mosqu!to ***** válasza:
100%

Kérlek!! Az volt a kérdés,hogy mit vennék ennyiért ÉN!! Itt felénk (Norvégia) elég olcsón kapni ilyen autót,mert itt már nem sokba nézik! És mivel van szerelői végzettségem(nem vinném minden szarért szervizbe!) belevágnék simán egy ilyenbe!


De ezért ne legyek már Én a hülye! Köszönöm és további szép estét Neked! :)

2017. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es Skoda Octavia
2017. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Beviz Elek ***** válasza:

Hááááát én nem igazán vennék ennyiért autót....


Ha pénzzel törölném a seggem, akkor egy A6 (C6) Avantot vennék, de jelen helyzetben inkább vennék egy olyat ami motorikusan és elektronikusan megbízható, kivisz a világból, futóművileg vagy egyéb hiba esetén pedig otthon szerelhető mindenféle high-tech cucc nélkül, tehát ne az OBD csatlakozó, a laptop és drága program kelljen mindenféle munkához.

Lenne keret most is megvenni és fenntartani az áhított Audit, de előbb a jövőmet alapozom meg, utána ráérek pancsolni.


Ezek alapján (jelenleg) a legdrágább autó egy Lexus IS200 lenne, hiszen autób zi lévén nálam a kinézet is számít és a TRD kittel pl kifejezetten jól néz ki.


Egyébként én is gondolkodom egy dízelben, szeretnék a meló mellett beindítani egy vállalkozást, így 2. autónak vennék egy megbízható kombit pakolni és egyúttal az esetleges hosszabb utakra (2500km/út). Sajnos tökéletest nem találtam, de a legelfogadhatóbb jelenleg ez: [link]

2017. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tomcatters ***** válasza:
Valami japcsi szivobenzint :D Honda Accord Toyota Avensis Mitsu Lancer Mazda 6 :D Mindbol min 2 litereset :D
2017. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Heti 800km-t megy, főleg pályán. Aki erre benzinest mond az vagy totál hülye, vagy nincs képben a műszaki tulajdonságokkal. Én is benzin párti vagyok, de ilyen felhasználásra vegyél egy jó japán dízelt.
2017. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tomcatters ***** válasza:
mostansag en is heti 500-600 km jarok :D Benyassal 2005 Accord 2.0 Ha betartod a sebesseghatarokat nem fogyaszt rosszul 5.9-6,2 130km/h 5/5 be computer szerint Most kb 1l tobb telen
2017. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!