Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót vásárolnátok...

Ti milyen autót vásárolnátok 1,7-1,9 millió forintért?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok, jelenleg egy Opel Asztra H -val járok. Heti 700-800km-ert megyek , nagyrészt autópályán. (de nem ragaszkodom a dízelhez) .Méretben nagyobb autót szeretnék az astránál. De a kérdés az Hogy te ilyen helyzetben mit vennél ? ! köszi

2017. febr. 4. 19:35
1 2
 11/12 Mosqu!to ***** válasza:

"A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik."


Ezen mit kell pontozni??? Felmérés volt,hogy ki mit venne magának ennyiből...ÉN ezt venném,mert fosom ha még rá kell költenem..van pénzem,amiből még tennék bele alkatrészt Skandináv országban élek,ebből a fizuból simán fenntartható egy ilyen kaliberű autó és tudom,hogy amit még rá kell verni alkatrészre az tutira cserélve van... SZÓVAL ÉN!!! Ezt venném!! Nem ajánlást kért!... (nem nagyzolásból írtam,mert lejöhet így is...de nem tudom már jobban kifejezni..)

2017. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem Computer hiba miatt leállt az autópálya közepén az 10 éves autóm, halálfélelmem volt. Már ezelőtt az eset előtt is a tököm teli volt vele, hogy a legkissebb hibával is szakszervízbe kellett menni. Na de ezek után vettem egy régi Mercit amiben nincs computer.

Fogyasztása, ereje nincs olyan jó mint egy mai dízelnek de kb. itt ki is merül a hátránya. Tehát van, hogy a régi prémium kategória is jó választás lehet.

2017. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!