Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Alfa Romeo Giulia Gv...

Az Alfa Romeo Giulia Gv szerintetek is a kategoria egyik legjobb autoja lett?

Figyelt kérdés

Egy alom marad de kivancsi vagyok nektek mi a véleményetek az alfa visszatereserol.

Nem is tudom , mikor jott ki olyan auto az utobbi 5-10evben ami ennyire megfogott volna. 510loero , gyorsabb mint az M4 , es vann benne egyediseg .


2017. febr. 5. 11:26
 1/4 A kérdező kommentje:
*Qv
2017. febr. 5. 11:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére valóban nagyon jó autó lett. Ha nem sikerült volna, akkor lehet, hogy az Alfa igen nagy bajba került volna pénzügyileg. Nyilván minden embernek más az ízlése, ezért nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy ez a top, de számomra igen. Végre újra hátsó kerék hajtást kapott, a Ferrari motorral sem lesz nagyobb gond szerintem.

Sokan negatívan állítják be, mert a navigációja és az interaktív része az autónak nem olyan fejlett, mint pl egy BMW-nek. De ha egyszer ilyen jó a tartása, a hangja, és élvezet vezetni, akkor kit érdekelnek ezek? :)

Múltkor olvastam egy autós újságot, ahol talán az M3-al hasonlították össze. Elég vicces volt olvasni, hogy pl a Giulia kevesebb pontot kapott a dizájnra, vagy épp a belső térre, mint a német. Tény, hogy az olaszok régebben nem voltak műszakilag a toppon, de a megjelenés mindig 5 csillagos volt náluk.

Szóval igen, a kategóriájának egyik legjobb autója, és ugyanez lesz a reakcióm a Stelvioval kapcsolatban is. De ugyanígy várom a Giulia Coupet is és az SW-t.

2017. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nagyot dobbantott az Alfa az új Giuliával, de messze nem olyan nagy durranás, mint ahogy beállítják (2016-ban ugye a csapból is ez folyt, hogy milyen királyság az új Alfa). Kinézetre nem mondom hogy csúnya, de semmi extra nincs benne, egyszerűen csak szép. Oldalról kimondottan bénának tűnik (számomra), és semmi olyan nincs, ami megkülönböztetné például az oly unalmasnak titulált német autóktól. Belül minden rendben van vele, kütyükkel is tele van szartig, kérdés, hogy meddig fogja bírni. Vezetni lehet, hogy nagyon jó, még nem volt alkalmam rá.

Ez meg hogy van benne egyediség, csak azért fújja mindenki, mert Alfaaaaa, és hát ha Alfaaaa, akkor az csak egyedi lehet. Akkor is ha nem. Mi benne olyan különleges? Írja le nekem valaki.

2017. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tamás QV válasza:
Nem szeretnék senkit megbántani!Alap,hogy ízlésről nem vitázunk mert teljesen felesleges.Akinek nem jön be ez a forma az tényleg ne vegyen alfát.Nekem a QV-n a sok kis ív és apró módosítások tetszenek az alap verzióhoz képest.Szerencsés vagyok mert sikerült megvenni ezt a régi álmomat.Gyári adatokat valóban hozza de olyan motorhanggal és élvezettel,hogy ki sem akar az ember szállni belőle.Nagyon sok márkát birtokoltam már de ez eddig a legjobb választásom volt.Nekem nem hiányzik az érintőképernyő meg,hogy magától beparkoljon.185cm vagyok de bőven elférek magam mögött,tehát a méretre sem lehet panasz.Belső térben is minőségi anyagok vannak.Még a műszerfal is bőr.Ami karbonnak néz ki az meg az is ahogy sok alkatrésze is.Egyetlen negatívuma a fogyasztása ami olyan 15liter átlagban bár nálam folyamatosan nyektetve van szegény.Nehéz leírni az érzést ami elfogja az embert ahogy beül.Ezt tényleg mindenkinek ki kéne próbálni és aki nem érzi át egyből annak bizony más márka lesz a favorit.Az "alfa életérzés" egy vírus és akit egyszer megfertőz az már nem fog szabadulni tőle! :-)
2018. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!