Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem részletre egy toledot...

Vettem részletre egy toledot kb 4hetet használtam és beállt a motorja mivel tulaj nem mondta hogy sziloplasztozva van a vizcsö és a nagy hö miatt az elengedett és elfolyt a viz ilyenkor mit tehetek adjam vissza akocsit vagy ö állja az uj motort bele?

Figyelt kérdés
nem irtunk adásvételi szomszédok vagyunk és bele ment hogy késöbb irassam átt a nevemre most mit tegyek fizetnem kell a részletet neki ?
2017. febr. 5. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

És szerződés nélkül kifizetted neki az autó árát, úgy hogy gyakorlatilag ezt semmivel nem tudod igazolni?

Így jogilag gyakorlatilag nem sokat tehetsz. Beszéld meg vele és bízz a jóindulatában! Más lehetőség nagyon nincs.

2017. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:

-üsd agyon

-vegyél bele egy motort

-vegyél neki egy új autót

jól nem tudsz kijönni belőle,akármit is csinálsz.

2017. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Papírod nincs semmiről, nem is a tiéd a kocsi... Beszélj vele. De sok jót ne remélj, ezt nagyon elkúrtad.
2017. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem még nem fizettem ki neki a teljes árat 180 000ft be àllapodtunk meg 5×36000 FT TAL torlesztve amibő 2×36000 adtam neki+15000 de mivel nem az én hibámbol nem tudom használni igy nem adok többet ugy gondolom hogy vagy ő kifizeti az uj motort vagy én de akkor annyival kevesebbet torlesztek ha ez nem tetszij neki akkir viheti is innen
2017. febr. 5. 16:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor az a lényeg ha én több részletet nem fizetek neki akkor nem tud feljelenteni ugye? Ez az autó már nem érdekel inkább gyűjtök másikra ezt meg tolja haza vagy amit akar! nem vagyok hülye mire fizessek arra Hogy az udvarba áll csak az autó??
2017. febr. 5. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
hivatalosan az övé az autó, semmi közöd hozzá. Csak szóbeli megállapodás történt, ami semmit nem jelent hivatalosan. Viszont tud kártérítési pert indítani ellened, mert tönkretetted a kocsiját és akkor neked kell bizonyítanod, hogy az a vízcső korábban szakszerűtlenül volt összerakva. Az más kérdés, hogy 1 hónap alatt addig sem jutottál, hogy ezt észrevedd. Sem azt, hogy elfolyt a hűtővíz és hagytad megszorulni. Ez teljes mértékben a Te hibád. A többit vele beszéld meg.
2017. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És nem visított a kocsi, h nincs hűtővíz, mi?

Persze...

Hihető story.

2017. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fenykepezd le a csovet es ne fizess tovabb. De ezt nem jelezte a kocsi muszerfala hogy baj van?
2017. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!