Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell figyelni ha nemetors...

Mire kell figyelni ha nemetorszagbol szeretnek autot venni?

Figyelt kérdés
Egy 5 csillagos autokereskedesbol szeretnek venni egy autot es mit nezzek rajta?
2017. febr. 5. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
LOOOL
2017. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
A rendőröket meg a zoll kontrollos autót nagyon figyeld.
2017. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Náluk se árt lecsekkolni a km órát. Mert ők is tekerik. Az állapotról is sokszor hazudnak a hirdetésben és nem azt látod amikor kimész, amit előadtak a hirdetésben, vagy telefonon. A németek se szentek. Ha nem német az a kereskedő, akkor már be se menj.
2017. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Arra figyelj h ne hozd haza.
2017. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Én importálok autókat Németországból, a mostani autóim is onnan vannak, az új is onnan lesz. A kereskedő oldalát nézd meg, milyen autói vannak, stb. Számold ki a beíratási díjat, vannak erre online kalkulátorok. Fontos a motor méret, üzemanyag fajta, évjárat, stb. Ugyanazokra kell figyelni mintha más országból vennéd. Az utak jobbak Németországban, a szervizelésre is jobban odafigyelnek.
2017. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 19:43


vettem en mar kereskedesben kelet-europaitol jo allapotu autot (jelenleg is ezt hasznalom, julius ota nem volt szervizben) es vettem mar haztol nemettol is tragya xart (jelenleg a nejem hasznalja...), amit allandoan butykolni kell. nem az szamit kitol veszed, hanem, hogy mit es hogyan.

2017. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan értettem. Attól, hogy némettől veszed még nem biztos, hogy jól jársz. A magyarral se biztos, hogy rosszul jársz.

De sokan mégis naivan megelőlegezik a németeknek azt a bizalmat. A szomszéd fűje mindig zöldebb alapon. Na meg akik az onnan hordott romokkal kereskednek, azok is terjesztik, hogy azokkal csak jól lehet járni közben meg hordják az olcsón vett fosromokat és egy rakás pénzt keresnek a naiv magyarokon. Épp elég ilyet látok.

2017. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!