Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Slusszkulcs, központi zár,...

Slusszkulcs, központi zár, nem működik nem tudom kinyitni az ajtókat! Mit tudok tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 hete használok egy renault cliot 2006os évjárat 1.5dci..stb

központi záras 3 ajtós.

Ma, hogy mentem volna vele veszem észre, hogy nem működik a központi zár nem nyitja az ajtókat, egy kulcslyuk van vezető oldali ajtónál amiben pedig a kulcs nem fordul el!

pót kulcsom nincs van egy tanksapkát nyitó kulcsom ami szintén nem nyitja az ajtót! így pedig nem tudok bejutni a kocsimba!

nagy nehezen a 77 boltban vasárnap este szereztem bele való elemet(1220 gombelem) kicseréltem de így sem nyit semmi nem működik!


Mit tudok tenni?

válaszokat előre is köszönöm!



2017. febr. 5. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy lemerült az akksi,és nem a kulccsal van a gond.

Mivel szinte sosem volt használva a zár,ezért nem fordul el,fújjál bele zárolajzót..

2017. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

műszerfalon piros pötty villog ebből gondolom az aksi megy.

fújtam bele zárot, jégoldót de igy se nyitja az ajtót!

nem tudom mi lehet...egyébként a slussz kulcs nyitná az ajtót? vagy ami a tanksapkát? vagy kéne egy 3ik kulcs?

2017. febr. 5. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamikor gyújtáskapcsolót cseréltek, akkor hiába fújkálod bele a kenőanyagot!
2017. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!