Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyhogy az Opel ilyen sz#r...

Hogyhogy az Opel ilyen sz#r autókat gyárt, amiket drágán ad el és még is veszteséges?

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 7. 20:16
 1/7 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Le van írva: a General Motors része, ami otthon veszteséges, de az USA-beli veszteségének egy részét átkönyveli az európai leányvállalatára, az Opelre - pl. fejlesztési költségek, beruházások címén. Így az USA állami támogatással meg befektetőkkel könnyebben tudnak manipulálni. Gondolod megtartanák az Opelt, ha 18 éve veszteséges volna?
2017. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mire alapozod az állításod, h szar autókat gyárt?
2017. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy "sz*rok" az Opelek, elég szépen fogynak a többi márkához képest. Nem kell aggódni a vesztesége miatt mert az Opel a GM tudásközpontja is. Szüksége van rá mint embernek a falat kenyérre.
2017. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, hogy neked mitől sz*r egy autó. Az első autóm egy 1.4 G Astra volt. Életem legjobb autója volt, egyszerű volt, de soha cserben nem hagyott. Aztán vettem Audi A4 B7-et 4 éves korában, majd követte egy E90 hármas BMW 2 évvel ezelőtt. Én tavaly visszatértem az Opelhoz, nem véletlen. Astra H OPC-m van és mindent el tudok róla mondani, csak azt nem , hogy rossz lenne:)
2017. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésed értelmezhetetlen, mivel az első fele nettó hülyeség. Az Opel önmagában nagyon korrekt autókat gyárt, a pénzügyi helyzete inkább annak a szar konszernnek köszönhető, aminek tagja.
2017. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az Opel egy nagyon korrekt auto. Nekem jelenleg egy 2006os Vectram van (benzines). Soha nem volt ilyen megbizhato autom. Elotte volt Renault, Peugeot, VW
2017. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy a C Corsák minősége már csapnivaló lett (gagyi megoldások, rossz minőségű anyagok, nem annyira megbízható, mint a korábbi modellek) ott ment át a gyár inkább a gagyi kategóriába, amolyan törésféle.


Mondom ezt úgy, hogy Kadett-em van.

2017. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!