Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E39 520i vélemények? Elsösorba...

E39 520i vélemények? Elsösorban tulajok válaszát várom, vásárlás elött állok, eddig e21,2db e36,1db e46-om volt. Nagyobbra vágyom

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nepitelet.hu

Egyebkent a 20ilonkát hanyagolnám.....rettenetesen harmatos vele!

2017. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha E39-est akarsz, akkor felejtsd el a 20i motort. Vagy akkor vegyél E46-ot.
2017. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
523? Esetleg jo lehet?
2017. febr. 8. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

150Le ebben a kasztniban épp elég a dinamikus közlekedésre ha pörgeted 4000felé.

170lovas 2.2es már egy fokkal jobb.

onnan felfelé már kezd izmos lenni.

Igazából végsebességre a 2.0 se rossz csak lassan gyorsul ki, előzéseknél 3ba vissza kell rakni!

Nekem e34 ben van vanosos 2.0, havernak e39 ben van még a 2.0 és ő is me gén is azt tapasztaltuk amikor sokat kell előzni ott jönne jól legalább a 2.2es viszont ő is meg én is azért vetük ezt, mert a nagyobb motorosok többsége levan rugva, kisebbet nehéz eladni így ott könnyebb találni jobb állapotút.


Ami nagyon bosszantó minden bmw nél, gondolom megtapasztaltad, hogy a kis motorosokban alapból kevés az extra! Én inkább az extralista miatt néznék jobbat, meg a szmogriadó miatt érdemes M54 faceliftest venned, mert az már eggyel magasabb euro normás!!!! Kintről hozz be 2001 nél fiatalabb M54 blokkost és arra a regadó se sok a fiatal euro norma miatt!

Itthon drágán ütött kopott xarokat kapsz kakukkos órával, ha létezne 1.2es motorral tekerős ablakkal akkor csak az lenne itthon eladó, mert a többség azért hozta be mert bmw legyen de a legolcsóbb.

mobile.de-n rátudsz keresni a bővített keresőben extrákra(pl. álófűtés,stb.)

2017. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 es köszi a választ ilyesmit vártam, bár azzal nem értek egyet hogy a kis motoros fapad. A 46-om ba xenon tv gps tetö , multikormány, asc,sok lufi,sport ülés ,stb 1,9benzin
2017. febr. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!