Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a Búgó hang a motortérből?

Mi az a Búgó hang a motortérből?

Figyelt kérdés

Van egy Suzuki swiftem. A motortérből olyan bugó hang hallatszik. Olyan mintha egy ventilátor pörögne. A motor bal oldaláról hallani ezt a hangot. Mikor leállitom a motort akkor pedig 1-2 másodpercig hallani tovább a búgóhangot amíg lenem áll, az is tisztára olyan mintha egy ventilátor állna le. Az fűtésnek a ventilátorra le van kapcsolva, és a motor hűtőventilátorra se megy, úgy hogy azok nem lehetnek. Klíma van a kocsiba, de az is kivan kapcsolva.


Itt egy videó róla, habár sajnos így videón nem nagyon hallatszik.

https://www.youtube.com/watch?v=igWQnJCL1ks


Szerintetek mi mi lehet ez a hang?



2017. febr. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
valamelyik görgő
2017. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hónapja cseréltem vezérlést rajta, vele együtt az összes szíjat és görgőt. Lehet hogy a szervizbe a görgőket mégse cserélték?
2017. febr. 8. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A videót nem tudtam meghallgatni, de önindító?
2017. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk a levegő volt. Légszűrő csere ugye bár olajjal és pollenszűrővel és utána zúgott mint a barom és szétszettük a levegő rendszert és semmi ha összeraktuk megint zúgott és csak az volt hogy hangosan áramlott benne a levegő,mert a műanyag szűrő ami elvileg a nagyobb cuccok megfogására való megtörte a levegő útját
2017. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordulatszám növelésére változik a hang?
2017. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!