Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autók iránt, hogy...

Használt autók iránt, hogy nőhetett így meg a kereslet? Használtautón, hogy lehet ennyi használt kocsi fent? Az emberek cserélgetik őket?

Figyelt kérdés
Rájönnek,hogy oké pár hónapig használtam ezt a kocsit ,de most le szeretném cserélni ???? Az első kérdésemre visszatérve mindig is pörgött ebben az országban a használt autók iránti kereslet? Jó én 6 éve vettem új kocsit,de bennem nincsen meg az,hogy le akarnám cserélni egy kocsi vigyen el A-ból B-be és ha ez megvan akkor én nem cserélném le.

2017. febr. 9. 09:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem azt is hozzátenni,hogy a kínálat ,hogy lehet ekkora hatalmas most jelenleg ? Használt autókból is ekkora óriási volt régen is mint most a kínálat?
2017. febr. 9. 09:22
 2/9 anonim válasza:
Külföldről hozzák be.
2017. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt hányszor fogod még megkérdezni?!?
2017. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos azért sok a nyugatról behozott használt autó, mert ott pont az a trendi, hogy állami segítséggel vagy új EuroVI-os, vagy elektromos autót vegyen a nép...a leadottat pedig nem kohózzák, hanem eladják..(nekünk is) itt még nem is olyan sok használt autó van, hanem a körülöttünk lévő országok sokkal többet szívnak fel..


nincs ebben semmi különös..mindenki azt vesz, amire fussa..


mindenki emléxik, hogy 1995 ben a svájci kormány 50% vissza ben térítendő támogatást nyújtott a polgárainak, ha abban az évben lecserélik az autójukat újra..(a világ legjobb bulija volt)

el lehet képzelni, mennyi használt jelent meg itt (1995-ben)

2017. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Haggyál már kettes ! Attól még,hogy más hozzám hasonlóan gondolkozik nem vagyunk egyformák! Én miért ne kérdezhetném meg. Az ilyenektől már kivagyok . Nekem is ugyanolyan jogom van bármit kérdezni ezen az oldalon mint másnak. Légyszi ne írj már ilyeneket ,hogy hányszor kérdezem meg hát hallod mivel most először kérdeztem ebben a kategóriában úgy,hogy ezzel már nem fogok foglalkozni ezzel a kérdéssel.
2017. febr. 9. 10:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ,de várjunk csak akkor ha nálunk nincs is olyan sok akkor a körülöttünk lévő országok mihez kezdenek ennyi használt autóval? Hármas válaszadó válaszát vesézgetném.
2017. febr. 9. 11:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én hozzászólásomat ne nézzük úgy számoltam
2017. febr. 9. 11:01
 8/9 A kérdező kommentje:
vagyis elnéztem a négyes válaszadót vesézgetném:)
2017. febr. 9. 11:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Külföldről hozzák be ezeket nagy mennyiségben, csak a mese különböző (vagy nem) hozzá, hogy miért lett eladó.
2017. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!