Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 96,1.8benzin Volvo s40 teker...

BoyKaHassane kérdése:

96,1.8benzin Volvo s40 teker az önindító de nem indul mi lehet a baj mit nézzek át?

Figyelt kérdés
Bedugom a kulcsot elfordítom és az önindító teker de a motor néha néha majdnem elkapja de nem indul. Gyújtáskapcsoló jó üzemanyag van(pumpa szív motorban hallom a benzint és a gyertya is benzines) szikra van mi lehet a probléma miért nem indul vagy mit nézzek át. Először kicseréltem a trafót arra gyanakodtam de nem az volt a ludas.

2017. febr. 9. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Megint egy találomra cserélek valamit hatha jó lesz tulaj!Te inkabb ne csinalj semmit!

Vidd el egy normalis szervizbe ahol ertenek is hozzá,meg gépre tudjak dugni hibakod olvasashoz......

2017. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha normálisat nem tudsz írni akkor ne is irj nem vagyok kíváncsi a negatív véleményedre te bunkó. Csak tudd az autó már éve nálam van rendszeresen szervizelve van márkaszervízben kb egy hete volt teljes szervíz ami 187000FT volt most nincs még 30000ezrem feleslegbe bocs ha meg szeretném probálni kideríteni a hibát.
2017. febr. 9. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:

"most nincs még 30000ezrem feleslegbe"


Rendben van.....akkor csereljél még ezt-azt amit gondolsz hogy majd hátha jó lesz....csak ez a találomra dolog szokott lenni a legdrágább.........a vegen majd azt veszed észre hogy mar megint ralocsoltal több 10-ezret azt semmi....

2017. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vezérműtengely jeladó, főtengely jeladó. Hibakód olvasóval meg lehet mondani melyik.
2017. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod megvan a hibaforrás :D
2017. febr. 24. 16:01
 6/6 Farkas Éva. válasza:
Mi volt a baj az autoval?
febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!