Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kategóriájú motort...

Milyen kategóriájú motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
érdekelnek a motorok, de nemtudom, milyen kategória passzolna nekem (illene hozzam) a legjobban: nem az az agressziv, veszekedos tipus vagyok, es szeretem a gyors motorokat, kiskorom óta érdekelnek a motorsportok. úgy logikus ésszel mindenki azt mondaná, hogy superbike, de az sajnos nem a praktikusságról híres (ami nem lenne hátrány). előre is kösz a véleményeket!
2010. máj. 7. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen jogsid van? Kor????
2010. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok. még csak 50esre van. most fogom csinálni 125ösre. egyenlore egy 6sebességes supermotom van, (50es) de a praktikussága nem az erőssége.
2010. máj. 9. 13:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Valami fasza enduro/túraenduro. Azzal lehet nyugisan túrázgatni, vagy a természetet járni, de ha akarod, lehet egy kis méregzsák is.
2010. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy A1-es jogsival, max 11 kw teljesítményű motort vezethetsz. Ami kb. egy honda cbr vagy yamaha ybr. Nekem is megvan A1-re a jogsim, de nem látom értelmét, hogy ilyen kis teljesítményű mocit vegyek, mikor a mostani mocim 70 ccm, kétütemű és megy 130 km/h-át is. Nah én most ezért döntöttem így, hogy 2 évig inkább 4 kerékre cserélem a 2-t és a mostani mocimat meg eladom. Am sok sikert a vizsgákhoz! pusz

L/18

2010. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szia! Motorosként ajánlom:

Egy nagyon fontos dolog van, hogy tartsd be azt az alapszabályt, hogy csak fokozatosan ülj egyre nagyobb motorokra (mert különben rossz vége lehet).

Csak egyféleképpen tudod eldönteni, hogy milyen motor fekszik neked, ha pl. elmész nyílt napokra, ahol ingyen kipróbálhatsz különböző mocikat.

(Azután úgyis a pénztárcád dönt...)

2010. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Cagiva Mito 125-ös, 50-es papírokkal.

170-et megfutja és elég jól megy.


Amúgymeg Yamaha DT 50 vagy 80 vagy 125 amelyik kell

2010. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18/L-nek: Manapság szinte minden folytatlan 25-30 LE-s 125ös 2t 11 kw-s papírral szaladgál... Az már azért nem gyenge... De a 13-14 LE is elég.
2010. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nako ***** válasza:

A nyílt napoknál jobb, ha kinézel a neten/újságban olyat, amiről úgy gondolod, hogy tetszene, aztán elmész az eladóhoz és kipróbálod. Ezért még nem kell megvenni.

Sztem olasz motort ne vegyél, a Cagiva-k meg egyébként is szét vannak hajtva és annak is nézz utána, hogy alkatrészt mennyire lehet kapni hozzájuk.

2010. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) egyenlőre mivel csak 50esem van, nemhiszem, hogy az a 15LE gyengének tűnne (egyideig). és sajnos a váltós 50esek annyiba kerülnek, mint pl egy vadonatúj 125-ös Honda. tehát, ha valaki aztmondja, ne vegyek 50est, az talán meggondolandó, mivel drágák. de 125ösök már vannak elég jó árral. és összeörni nemakarom magam 250essel, azért döntöttem először a 125ös mellett. köszi még1x mindenkinek :) sokat segítettetek
2010. máj. 31. 13:08
 10/13 anonim válasza:
ha gyorsabban akarod tolni akk 125-ös 50-es papírokkal:D
2010. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!