Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kategóriájú motort...

Milyen kategóriájú motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
érdekelnek a motorok, de nemtudom, milyen kategória passzolna nekem (illene hozzam) a legjobban: nem az az agressziv, veszekedos tipus vagyok, es szeretem a gyors motorokat, kiskorom óta érdekelnek a motorsportok. úgy logikus ésszel mindenki azt mondaná, hogy superbike, de az sajnos nem a praktikusságról híres (ami nem lenne hátrány). előre is kösz a véleményeket!
2010. máj. 7. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4t-be nekem a Honda Varadero XL125 nagyon bejön. Szerintem egy nagyon praktikus és kényelmes túraenduró, állítólag 3,5-4 litert fogyaszt(kevesebbet az én robogómnál) és 17 literes a tankja, amibe nem kell hetente tankolni.
2010. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ha a 125ös kategória többi tagjával azonos lenne az ára, biztoshogy ezt vállasztanám. a Varadero nekemis nagyon bejön. főleg, hogy V motorja van :D csak kicsit borsos az ára
2010. jún. 2. 00:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ja, nagyon sok érte 1.350.000Ft, de ha használt is érdekel akkor 500.000Ft körül vannak, bár igaz ez is több mint pl egy hasonló évjáratú CBR ára.
2010. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!